Osudový omyl André Maginota - Sláva a zaručený pád velké iluze

Kód: 7376429

Úplný název:

Osudový omyl André Maginota - Sláva a zaručený pád velké iluze (Junek Václav): Sláva a zarucený pád velké iluze

Autor a popis:

Junek Václav, Olympia, 144 stran, jazyk - čeština, 2016

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
240 Kč (349 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 25.10.2017 dopoledne. 
 

Kniha je určena všem, kteří se v současné nebezpečné době dovedou zamyslet nad omylem, jehož důsledky pociťujeme dodnes. Protože duch Maginotova linie i její mnohočetná opakování v celém světě a zejména v Evropě s sebou neodvratně přinesly výrazné ohrožení demokracie už v letech 1939 až 1945. Tento OMYL ANDRÉ MAGINOTA tedy varuje před opakováním chyby, kterou beze sporu je povýšení pochybného ideálu nad realitu, jejíž respektování jediné přináší naději na úspěšné řešení jakékoli zásadní krize.
Čtenář má jedinečnou možnost odpovědět si sám díky souvislé řadě ověřených faktů, historických dokladů a autentických dokumentů i rovněž dosud nezveřejněných obrazových materiálů na věčnou otázku co všechno neblahé, ne-li zničující může přinést náhrada dynamického vedení války, je-li nezbytná, pasívní statickou obranou.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Osudový omyl André Maginota - Sláva a zaručený pád velké iluze do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Osudový omyl André Maginota - Sláva a zaručený pád velké iluze.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Osudový omyl André Maginota - Sláva a zaručený pád velké iluze (hodnotilo 1 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Osudový omyl André Maginota - Sláva a zaručený pád velké iluze bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Osudový omyl André Maginota - Sláva a zaručený pád velké iluze doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Historie

 
Knihkupectví / Historie / Osudový omyl André Maginota - Sláva a zaručený pád velké iluze