Audio CD: Osudy dobrého vojáka Švejka 1-2 - 2CD

Kód: 4205021

Úplný název:

Audio CD: Osudy dobrého vojáka Švejka 1-2 - 2CD (Hašek Jaroslav):

Autor a popis:

Hašek Jaroslav, popron music, 0 stran, jazyk - CZ, 2009

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
68 Kč (99 Kč)
  / ks  
koupit
 

Švejk v podání českých herců, které máte rádi! Nejznámější humoristický román české literatury všech dob v nové a reprezentativní audio podobě. Deset excelentních českých herců a mistrů mluveného slova se podělilo v nahrávacím studiu o četbu Osudů dobrého vojáka Švejka na pokračování. Každý herec originálním a nezaměnitelným způsobem interpretuje jeden úsek románu - jednu Švejkovu epizodu.

Více než 24 hodin bude mít celý komplet Osudů dobrého vojáka Švejka, který bude vycházet postupně v průběhu roku 2009. Ti nejlepší současní čeští herci jsou zárukou skvělé zábavy a originálního uměleckého podání: Josef Somr, Bohumil Klepl, Petr Nárožný, Miroslav Donutil, Václav Postránecký, Václav Vydra, Arnošt Goldflam, Rudolf Hrušínský, Martin Dejdar a Pavel Zedníček. Každé 2CD je zároveň samostatným příběhem, který si lze bez problému vychutnat i odděleně.

Josef Somr čte první Švejkův příběh. Jako dokonalý vypravěč úsměvně a laskavě herecky ztvárňuje úvodní část románu, která začíná známou větou paní Müllerové: „Tak nám zabili Ferdinanda!“ a končí výrokem: „Das ganze tschechische Volk ist eine Simulantenbande“ a následným pobytem ve vojenské nemocnici posádkové věznice. Se Švejkem projdeme hospodou U Kalicha se známým sprosťákem hostinským Palivcem, policejní ředitelství, blázinec i vojenský špitál, kde simulanty léčí klystýrem a aspirinem.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Audio CD: Osudy dobrého vojáka Švejka 1-2 - 2CD do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Audio CD: Osudy dobrého vojáka Švejka 1-2 - 2CD.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Audio CD: Osudy dobrého vojáka Švejka 1-2 - 2CD (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Audio CD: Osudy dobrého vojáka Švejka 1-2 - 2CD bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Audio CD: Osudy dobrého vojáka Švejka 1-2 - 2CD doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Audioknihy pro dospělé

 
Knihkupectví / Audioknihy / Audioknihy pro dospělé / Audio CD: Osudy dobrého vojáka Švejka 1-2 - 2CD