Osudy dobrého vojáka Švejka za světové války + výukové CD

Kód: 7546010

Úplný název:

Osudy dobrého vojáka Švejka za světové války + výukové CD (Hašek Jaroslav):

Autor a popis:

Hašek Jaroslav, Fortuna Libri, 96 stran, jazyk - CZ, 2016

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
199 Kč (249 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 26.10.2017 dopoledne. 
 

„Tak nám zabili Ferdinanda.“
Touto větou začíná nejznámější dílo Jaroslava Haška Dobrý voják Švejk, které bylo přeloženo do více než 58 jazyků světa a je nejpřekládanější českou knihou vůbec.

Vy právě držíte v ruce adaptovaný text prvního dílu, který končí odchodem Švejka a nadporučíka Lukáše na frontu.
Tento text je určený pro studenty se znalostmi češtiny na úrovni B2 a více. Na konci knihy najdete cvičení, která jsou zaměřená na zopakování gramatiky, ale i na rozvoj další slovní zásoby, mluvení a psaní.

Během čtení není důležité rozumět každému jednotlivému slovíčku. Důležité je rozumět významu věty jako celku, proto doporučujeme nečíst text se slovníkem v ruce. Snažte si domyslet významy slov, které neznáte, nebo se na význam zeptejte rodilého mluvčího. Lépe si tak slovíčko zapamatujete a budete ho umět použít ve správném kontextu.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Osudy dobrého vojáka Švejka za světové války + výukové CD do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Osudy dobrého vojáka Švejka za světové války + výukové CD.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Osudy dobrého vojáka Švejka za světové války + výukové CD (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Osudy dobrého vojáka Švejka za světové války + výukové CD bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Osudy dobrého vojáka Švejka za světové války + výukové CD doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Česká klasická literatura

 
Knihkupectví / Beletrie pro dospělé / Česká literatura / Česká klasická literatura / Osudy dobrého vojáka Švejka za světové války + výukové CD