Otázka ztracené hlavy

Kód: 2571797

Úplný název:

Otázka ztracené hlavy (Cohen Jeff, Copperman E.J.): Aspergeruv syndrom není porucha, ale charakterový rys. Detektivum se hodí!

Autor a popis:

Cohen Jeff, Copperman E.J., Argo, 288 stran, jazyk - čeština, 2016

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
220 Kč (298 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 27.9.2017 dopoledne. 
 

Samuel Hoenig je mladý muž, který má vlastní podnik, žije s matkou a miluje baseball. Řekli byste – nic výjimečného. Jenomže Samuel je velice výjimečný. Trpí Aspergerovým syndromem (i když on sám je přesvědčený, že je to spíš výhoda než utrpení), což mu sice trochu komplikuje komunikaci s ostatními lidmi, ale co se týče přesných analýz, mohl by soupeřit s tím nejlepším počítačem. Na živobytí si vydělává tak, že lidem odpovídá na otázky. Jakékoli otázky. Jak dlouho žije anakonda? Z čeho je baseballový míček? Jaké bude zítra počasí? Když dostane otázku: „Kam zmizela hlava Miriam Masters-Powellové?“, nabere jeho dosud poklidný výzkum v pohodlí vlastní kanceláře docela jiný směr. Spolu s „asistentkou pro mezilidské vztahy“ paní Taylorovou zahájí pátrání, při kterém půjde o hlavu i jim.

Jeff Cohen publikoval dvě populárně naučné knihy o Aspergerově syndromu, včetně Rodič Aspergera. Jak vychovávat dítě s Aspergerovým syndromem a zachovat si smysl pro humor (The Asperger Parent: How to Raise a Child with Asperger Syndrome and Maintain Your Sense of Humor)
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Otázka ztracené hlavy do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Otázka ztracené hlavy.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Otázka ztracené hlavy (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Otázka ztracené hlavy bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Otázka ztracené hlavy doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Beletrie pro dospělé

 
Knihkupectví / Beletrie pro dospělé / Otázka ztracené hlavy