Ottův atlas výletní trasy Česká republika

Kód: 7451512

Úplný název:

Ottův atlas výletní trasy Česká republika (kol.): Nejvetší turistický pruvodce s QR kódy

Autor a popis:

Kol., Ottovo nakladatelství, 512 stran, jazyk - čeština, 2016

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
399 Kč (499 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 26.10.2017 dopoledne. 
 

Unikátní vydání Ottova atlasu turistických tras se zaměřuje na nejkrásnější a nejzajímavější místa Čech, Moravy a Slezska včetně pohraničí, s přesahem do okolních zemí. Průvodce je na základě geografického klíče rozdělen do 12 oblastí, u každé se nabízí více než 20 atraktivních pěších a cyklistických výletů s popisem nejvýznamnějších přírodních a historických památek. Výletní trasy jsou navrženy tak, aby začínaly a končily v místech s dobrou návazností hromadné dopravy a případné občerstvení.
Trasy jsou přehledně označeny a rozděleny podle náročnosti do čtyř stupňů a u každé je doplněn graf, z něhož je patrné celkové převýšení, všichni turisté si tak budou moci zvolit trasu, která nejlépe odpovídá jejich aktuálním možnostem. Každá trasa je opatřena stručnou charakteristikou výletu a popisem povrchu cesty, u cyklistických tras je vždy doporučen i vhodný typ kola. O památkách a zajímavostech včetně užitečných kontaktů a odkazů se stručně dočtete na konci každé trasy. Součástí výletů je také tip, na jehož základě si trasu můžete upravit dle vlastních přání či potřeb. Podrobná mapka zobrazuje vždy příslušný úsek, trasa je v něm barevně zvýrazněna. Přiložené fotografie dokládají atmosféru kraje a zachycují nejzajímavější cíle výletu.
Zároveň kniha obsahuje QR kódy, které vám v pohodlí domova umožní načíst údaje o každé trase do vaší navigace či chytrého telefonu. Stačí si stáhnout gpx soubor, pomocí něhož se na svých výletech necháte vést.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Ottův atlas výletní trasy Česká republika do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Ottův atlas výletní trasy Česká republika.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Ottův atlas výletní trasy Česká republika (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Ottův atlas výletní trasy Česká republika bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Ottův atlas výletní trasy Česká republika doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Mapy

 
Knihkupectví / Náš svět / Mapy / Ottův atlas výletní trasy Česká republika