Oxford - Ilustrovaný anglický výkladový slovník

Kód: 7391539

Úplný název:

Oxford - Ilustrovaný anglický výkladový slovník (Hejný Petr): Illustrovaný anglický výkladový slovník

Autor a popis:

Slovart, 1008 stran, jazyk - čeština, 2011

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
1 039 Kč (1 299 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 23.10.2017 dopoledne. 
 

Tento ilustrovaný anglický výkladový slovník je výsledkem společného projektu dvou významných britských vydavatelství - Oxford University Press a Dorling Kindersley. Je skutečně výjimečný, neboť kombinuje bohatou slovní zásobu s poutavými ilustracemi. Díky svému přehlednému a atraktivnímu uspořádání je slovník ideální pro všechny členy rodiny a lze ho používat jak v domácnosti, tak v práci či ve škole. Rozsáhlá slovní zásoba a množství oblastí, jež slovník pokrývá, z něj činí vhodnou příručku nejen pro ty, kdo se angličtinu učí, ale i pro ty, kdo se v ní chtějí dále zdokonalit. Slovník obsahuje i poznámky týkající se gramatiky a používání slov, čímž umožňuje, aby se zájemci zdokonalili v psané i mluvené angličtině. Ilustrovaná přílohová část slovníku nabízí dodatečné informace o státech světa, o rostlinné a živočišné říši, o mírách, váhách a symbolech a řadu dalších užitečných informací. 187 000 jasných a přesných definic a hesel pokrývá všeobecnou slovní zásobu - včetně anglických slov z celého světa - stejně jako množství odborných, technických, knižních a historických výrazů či nových slov a frází. 4500 pečlivě vybraných obrázků názorně doplňuje jednotlivé definice a usnadňuje tak porozumění textovým heslům. 600 poutavých ilustrAČNích PANELů nabízí podrobnější informace o široké škále témat - od vědy a techniky až po přírodovědu, umění a hudbu.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Oxford - Ilustrovaný anglický výkladový slovník do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Oxford - Ilustrovaný anglický výkladový slovník.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Oxford - Ilustrovaný anglický výkladový slovník (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Oxford - Ilustrovaný anglický výkladový slovník bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Oxford - Ilustrovaný anglický výkladový slovník doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Encyklopedie, slovníky

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Encyklopedie, slovníky / Oxford - Ilustrovaný anglický výkladový slovník