Pád Vážky

Kód: 7413208

Úplný název:

Pád Vážky (Tchaikovsky Adrian):

Autor a popis:

Tchaikovsky Adrian, Zoner Press, 576 stran, jazyk - čeština, 2012

Dostupnost:

Sklad Ládví
 
 
 
 
 
247 Kč (349 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 25.10.2017 dopoledne. 
 

Strhující příběh o světě lidí s hmyzími schopnostmi a vlastnostmi.

První útok Vos se i za cenu velkých ztrát podařilo odrazit, Impérium se však nevzdává. Vosí císař má smělé plány a rozhodl se podrobit si Nížiny úplně a jednou provždy. Jeho vojáci se nyní roztahují po celé zemi a v ohrožení již není pouze jedno město, ale všechny státy. Došlo na varovná slova šéfa broučí špionáže Stenwolda Makera… nastala válka.

V krvavých bojích se střetne magie prastarých vidoucích ras a moderních strojů ras vědoucích. A až na válečném poli se pozná, kdo je skutečný přítel a kdo zrádce a co všechno je schopná přestát skutečná láska. Národy Nížin jsou nuceny zapomenout na stará příkoří a spojit své síly. Ale je možné, aby Kudlanky bojovaly po boku nenáviděných Pavouků? Stenwoldovi přátelé umírají jeden po druhém, v ohrožení života je i jeho rodina – stárnoucí Brouk se tedy musí vyrovnat nejen se smrtícími útoky Vos, ale i se svým vlastním svědomím…

Ve druhém díle série Stíny vědoucích rozehrává Adrian Tchaikovsky strhující partii o lidské dobyvačnosti, lstivosti a odvaze. Lidé jeho románu nejsou obyčejní – díky prastarému vývoji si nesou různé hmyzí schopnosti a vlastnosti. Agresivní Vosy tedy dovedou ze svých rukou vysílat žihadla, elegantní Vážky mohou létat a záhadní můří lidé vidí výborně ve tmě. Díky tomuto neotřelému nápadu vznikla dobrodružná série, jež si získala tisíce čtenářů po celém světě.

Nahlédnout do Pád Vážky Nahlédnout do Pád Vážky

 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Pád Vážky do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Pád Vážky.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Pád Vážky (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Pád Vážky bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 1).
 
 
 

S Pád Vážky doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Sci-fi, fantasy pro dospělé