Padesáti hlasy hovořím / S petdeseti glasovi govorim

Kód: 8756310

Úplný název:

Padesáti hlasy hovořím / S petdeseti glasovi govorim (Daňhelová Kuhar Lenka, Kuhar Peter): Antologie soucasné slovinské poezie (2000-2012)

Autor a popis:

Kol., Štengl Petr, 398 stran, jazyk - čeština, 2013

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
242 Kč (330 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 23.10.2017 dopoledne. 
 

Ojedinělá antologie ve dvojjazyčném slovinsko-českém provedení mapuje nejnovější slovinskou poezii přibližně od roku 2000 do současnosti a představuje padesát autorů napříč generacemi i žánry.
Z předkládaného výboru je zřejmé, že slovinská produkce posledního desetiletí je nejen nesmírně bohatá, ale také kvalitní, tematicky i slohově různorodá, poznávající a reflektující život a svět úplně jinak než v dřívějších dobách.

…Ludwig Wittgenstein ve svém Logicko-filosofickém traktátu napsal, že smysl světa leží mimo něj. A tak je to také s poezií - její smysl leží mimo ni samotnou. Touto zásadou jsme se nechali vést při sestavování antologie a používali ji jako měřítko při vybírání z poezie nejen známých, ale také dosud nezavedených autorů. (z doslovu)
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Padesáti hlasy hovořím / S petdeseti glasovi govorim do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Padesáti hlasy hovořím / S petdeseti glasovi govorim.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Padesáti hlasy hovořím / S petdeseti glasovi govorim (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Padesáti hlasy hovořím / S petdeseti glasovi govorim bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Padesáti hlasy hovořím / S petdeseti glasovi govorim doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Beletrie pro dospělé

 
Knihkupectví / Beletrie pro dospělé / Padesáti hlasy hovořím / S petdeseti glasovi govorim