Chamtivost

Kód: 7384506

Úplný název:

Chamtivost (Ward J. R.): Padlí andelé 1

Autor a popis:

Ward J. R., Baronet, 496 stran, jazyk - čeština, 2012

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
49 Kč (69 Kč)
  / ks  
koupit
 

Sedm smrtelných hříchů. Sedm duší, které musí být zachráněny. Věčný souboj mezi dobrem zlem, mezi spasitelem bez víry a démonem, který chladnokrevně míří za svým cílem a nemá co ztratit.
Jim Heron, příslušník tajných armádních jednotek, jehož profesí je zabíjet na rozkaz svých nadřízených, na vykoupení nevěří a hřích považuje za relativní. Jeho neotřesitelný názor se však změní v okamžiku, kdy se stane padlým andělem a dostane za úkol spasit duši sedmi osob, stravovanou jedním ze sedmi hlavních hříchů. A při svém poslání nesmí selhat.
Vincent diPietro zaprodal svou duši hromadění majetku a peněz už ve svých sedmnácti letech a ze svých nároků nehodlá slevit až do chvíle, kdy se seznámí s jedním ze svých zaměstnanců, drsným, upřímným a samorostlým motorkářem, který se prohlásí za jeho spasitele. Vinův život je pevně spjatý s okouzlující kráskou, kterou se rozhodl požádat o ruku, avšak v kritickém okamžiku se seznamuje s ženou, díky níž zpochybní nejen svůj vytčený cíl, ale i svou volbu a touhu svého srdce a spolu se svým zachráncem se rozhodne zapojit do souboje o osvobození své vlastní duše.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Chamtivost do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Chamtivost.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Chamtivost (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Chamtivost bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 

Další díly ke knize Chamtivost

 
 

S Chamtivost doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Sci-fi, fantasy pro dospělé