Palivo pro tělo - Kalorický cyklus, vaše cesta na zredukováním tělesného tuku a lepší vyrý

Kód: 8931184

Úplný název:

Palivo pro tělo - Kalorický cyklus, vaše cesta na zredukováním tělesného tuku a lepší vyrý (Lauren Mark, - Greenwoodová Maggie): Kalorický cyklus, vaše cesta za zredukováním tělesného tuku...

Autor a popis:

Lauren Mark, - Greenwoodová Maggie, TIMY partners, 263 stran, jazyk - čeština, 2017

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
215 Kč (299 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 27.2.2018 dopoledne. 
 

Dodejte palivo, spálte tuk.
Neselhávající a jednoduchý stravovací plán „kolujících kalorií“ bez vzniku tukových záhybů, určený pro nastartování metabolismu, stimulaci ztráty hmotnosti, zpevnění těla a udržení kondice potřebné pro život – od autora bestselleru Tělo jako posilovna.
Mark Lauren, mezinárodně známá osobnost fitnessu a trenér jednotek zvláštního určení armády USA, pracoval se všemi – od vojáků po civilisty, kteří se chtěli rychle dostat do špičkové kondice, a to bez drahého vybavení nebo členství ve fitcentru. Nyní zaměřuje se stejnou disciplínou svou pozornost a přímočaré rady na správnou výživu, jež dodává palivo našim tělům.
V knize Palivo pro tělo uvádí poprvé svou přelomovou koncepci „kalorického cyklu“ – tajnou zbraň pro ztrátu hmotnosti, která využívá jednoduchý rozpis nárůstu a poklesu kalorií a sacharidů v týdenních intervalech tak, aby oklamala metabolismus a udržela tělo v programu spalování tuku.
Mark Lauren poskytuje užitečný stravovací program a nabízí více než 50 receptů na chutné snídaně, svačiny, obědy a večeře, jež se točí kolem „sedmi statečných“ – masa suchozemských živočichů, ryb, zeleniny, ovoce, obilnin, ořechů a semen. Tento nový stravovací program doplňuje série desetiminutových cvičení vahou vlastního těla. Kniha Palivo pro tělo, jež vychází z nejnovějšího nutričního výzkumu a předkládá fotografie jednotlivých cvičebních postupů, se stane inspirací pro vaše úvahy o stravě, změně vlastního života a těla.

 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Palivo pro tělo - Kalorický cyklus, vaše cesta na zredukováním tělesného tuku a lepší vyrý do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Palivo pro tělo - Kalorický cyklus, vaše cesta na zredukováním tělesného tuku a lepší vyrý.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Palivo pro tělo - Kalorický cyklus, vaše cesta na zredukováním tělesného tuku a lepší vyrý (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Palivo pro tělo - Kalorický cyklus, vaše cesta na zredukováním tělesného tuku a lepší vyrý bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Palivo pro tělo - Kalorický cyklus, vaše cesta na zredukováním tělesného tuku a lepší vyrý doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Sport

 
Knihkupectví / Volný čas / Sport / Palivo pro tělo - Kalorický cyklus, vaše cesta na zredukováním tělesného tuku a lepší vyrý