Paměť-expozice-ukládání: Muzealizace dějin v česko-německo-slovenském kontextu

Kód: 8778273

Úplný název:

Paměť-expozice-ukládání: Muzealizace dějin v česko-německo-slovenském kontextu (Kováč Dušan, Řezník Miloš, Schulze Wessel Martin):

Autor a popis:

Kováč Dušan, Řezník Miloš, Schulze Wessel Martin, Masarykův ústav AV ČR, 178 stran, jazyk - čeština, 2017

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
137 Kč (180 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 26.4.2018 dopoledne. 
 

Muzeum je i v pozdně moderním věku prominentním médiem historické komemorace a reprezentace. Nikdy v minulosti neexistovalo tolik muzeí jako dnes. Historická muzea moderní doby však neodrážejí bezprostředně státní politiku paměti, nýbrž sama vystupují jako aktér paměťového diskurzu. Politické a společenské zvraty přitom často vedou k přetváření muzeí a muzejních expozicí, ke zřizování nových a zavírání mnoha starých muzeí. Předkládaná publikace se ve středoevropském kontextu věnuje těmto problémům stejně jako vzájemným interakcím, procesům transnacionalizace a srovnávacím analýzám muzejnictví.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Paměť-expozice-ukládání: Muzealizace dějin v česko-německo-slovenském kontextu do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Paměť-expozice-ukládání: Muzealizace dějin v česko-německo-slovenském kontextu.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Paměť-expozice-ukládání: Muzealizace dějin v česko-německo-slovenském kontextu (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Paměť-expozice-ukládání: Muzealizace dějin v česko-německo-slovenském kontextu bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Paměť-expozice-ukládání: Muzealizace dějin v česko-německo-slovenském kontextu doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Historie

 
Knihkupectví / Historie / Paměť-expozice-ukládání: Muzealizace dějin v česko-německo-slovenském kontextu