Paměť, manipulace, samostatnost - pracovní sešit

Kód: 7496076

Úplný název:

Paměť, manipulace, samostatnost - pracovní sešit (Kupcová Martina, Gondeková Michaela): Pracovní sešit 5

Autor a popis:

Kupcová Martina, Gondeková Michaela, RAABE, 16 stran, jazyk - čeština, 2013

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
47 Kč (59 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 25.9.2017 dopoledne. 
 

Pracovní sešit obsahuje pracovní listy na procvičování paměti a ověření dovedností dítěte v oblasti manipulace a samostatnosti.

Celá sada 6 pracovních sešitů je praktickou pomůckou pro ověření dovedností, schopností a znalostí dítěte před vstupem do základní školy. Je určena všem, kteří mají doma budoucího školáka. Všechny aktivity lze jednoduše využít pro domácí procvičování při přípravě na úspěšný vstup do 1. třídy.

Východiskem pro obsah pracovních listů jsou dovednosti uvedené v dokumentu, který vydalo MŠMT pod názvem „Desatero pro rodiče dítěte předškolního věku“.

Pracovní listy obsahují pojmenování potřebných dovedností a vysvětlení, proč jsou důležité, úkoly pro rodiče, úkoly pro dítě a příklady rozšiřujících aktivit.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Paměť, manipulace, samostatnost - pracovní sešit do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Paměť, manipulace, samostatnost - pracovní sešit.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Paměť, manipulace, samostatnost - pracovní sešit (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Paměť, manipulace, samostatnost - pracovní sešit bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Paměť, manipulace, samostatnost - pracovní sešit doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Rozvoj pro starší děti

 
Knihkupectví / Populárně naučná pro děti / Rozvoj dítěte / Rozvoj pro starší děti / Paměť, manipulace, samostatnost - pracovní sešit