Audio CD: Pán ohně - 1. část - CDmp3 (Čte Jana Plodková, Martin Myšička)

Kód: 6948065

Úplný název:

Audio CD: Pán ohně - 1. část - CDmp3 (Čte Jana Plodková, Martin Myšička) (May Peter):

Autor a popis:

May Peter, OneHotBook, 0 stran, jazyk - čeština, 2015

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
267 Kč (329 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 23.2.2018 dopoledne. 
 

Čínský detektiv Li Jen pátrá spolu s americkou soudní lékařkou Margaret Campbellovou po vrahovi vysoce postaveného vědce, jehož ohořelá mrtvola byla nalezena v pekingském parku. Té noci, kdy muž zemřel, došlo k dalším dvěma vraždám, které jsou s jeho smrtí záhadně spojené. Detektiv Li cítí, že musí hrát o čas a že mu tentokrát jeho čínská důkladnost nebude k ničemu. Nakonec neochotně požádá o pomoc Margaret, která se na uhořelé oběti specializuje. Mezi oběma "kolegy z donucení" ale od začátku panuje napětí: sarkastická patoložka svým cynismem maskuje prožité trauma i nejistotu ohledně kulturních odlišností, korektní Li skrývá svou citlivost a rozčiluje ho arogance cizinky neznalé místních zvyklostí. Avšak od chvíle, kdy se sejdou při pitvě zavražděného vědce, se jejich osudy neoddělitelně propojí, stejně jako vraždy, které vyšetřují.
Neustále se hašteřící hrdiny v první audioknize ze série tzv. čínských thrillerů ztvárnili herci Martin Myšička a Jana Plodková.
Délka nahrávky: 11 hodin 26 minut
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Audio CD: Pán ohně - 1. část - CDmp3 (Čte Jana Plodková, Martin Myšička) do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Audio CD: Pán ohně - 1. část - CDmp3 (Čte Jana Plodková, Martin Myšička).
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Audio CD: Pán ohně - 1. část - CDmp3 (Čte Jana Plodková, Martin Myšička) (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Audio CD: Pán ohně - 1. část - CDmp3 (Čte Jana Plodková, Martin Myšička) bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Audio CD: Pán ohně - 1. část - CDmp3 (Čte Jana Plodková, Martin Myšička) doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Audioknihy pro dospělé

 
Knihkupectví / Audioknihy / Audioknihy pro dospělé / Audio CD: Pán ohně - 1. část - CDmp3 (Čte Jana Plodková, Martin Myšička)