Pangermanismus. Ideové základy pan-hnutí, historický vývoj a proměna myšlenkového směru v

Kód: 7277554

Úplný název:

Pangermanismus. Ideové základy pan-hnutí, historický vývoj a proměna myšlenkového směru v (Štollová Sandra): Ideové základy pan-hnutí, historický vývoj a promena myšlenkového smeru v ideol.

Autor a popis:

Štollová Sandra, LIBRI, 134 stran, jazyk - čeština, 2016

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
119 Kč (160 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 25.10.2017 dopoledne. 
 

Kniha se svým charakterem pokouší doplnit řadu historických analýz, zprostředkovat pohled na fenomén pangermanismu a objasnit vnitřní proměnu tohoto hnutí.
Nejprve objasňuje klíčové pojmy, následně představuje teoretické interpretace samotného pangermanismu, popisuje pangermánské instituce a spolky a podává částečně i historický výklad, sloužící k doplnění kontextu.
Text směřuje k osvětlení často kladené otázky, tj. proč pangermánské hnutí na vrcholu svých sil vlastně selhalo.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Pangermanismus. Ideové základy pan-hnutí, historický vývoj a proměna myšlenkového směru v do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Pangermanismus. Ideové základy pan-hnutí, historický vývoj a proměna myšlenkového směru v .
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Pangermanismus. Ideové základy pan-hnutí, historický vývoj a proměna myšlenkového směru v (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Pangermanismus. Ideové základy pan-hnutí, historický vývoj a proměna myšlenkového směru v bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Pangermanismus. Ideové základy pan-hnutí, historický vývoj a proměna myšlenkového směru v doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Literatura faktu

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Literatura faktu / Pangermanismus. Ideové základy pan-hnutí, historický vývoj a proměna myšlenkového směru v