Paní Grimmová a případ mrtvého lichváře aneb zimní případ

Kód: 7546024

Úplný název:

Paní Grimmová a případ mrtvého lichváře aneb zimní případ (Prokop Josef Bernard):

Autor a popis:

Prokop Josef Bernard, Fortuna Libri, 192 stran, jazyk - CZ, 2016

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
159 Kč (199 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 27.9.2017 dopoledne. 
 

Druhý případ zvědavé baronky Grimmové, hrdinky české detektivní řady pro milovníky románů Agathy Christie.
Město Kostelec, v němž se příběh odehrává, není příliš odlišné od desítek podobných míst v naší zemi. Jediným rozdílem jsou dva zámky a jejich majitelka, baronka Kornélie Grimmová, zvědavá a všetečná dáma, která se velmi zajímá o detektivní romány a policejní vyšetřování.

Na pomoc má všechny obyvatele zámku, přítelkyni Hermínu, neteř Helenu, i třeba dlouholetého kamaráda Georga, abbého Holuba, lékařku Ludmilu, či zahradníka Emila a další, které už možná znáte z prvního dílu. Bez nich by paní Grimmová měla svou práci o mnoho těžší.

Případ mrtvého lichváře
Na polní cestě za městem je nalezen těžce zraněný muž, který po převozu do nemocnice zemře. Vyšetřováním se zjistí, že se jednalo o vyhlášeného lichváře, kterého nenávidělo mnoho lidí. Jak vybrat toho, který vedl smrtonosnou zbraň? To je nový úkol pro paní Grimmovou, Kdo zabil lichváře, který trápil desítky dlužníků? Byl to nepřátelský gang, nebo ti, kterým tahal z kapes nekřesťanské peníze, anebo někomu překážel? Do toho všeho ještě její nejlepší přítelkyně chystá svatbu a na zámek přibyla její neteř, mladá a hlučná dívka…

 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Paní Grimmová a případ mrtvého lichváře aneb zimní případ do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Paní Grimmová a případ mrtvého lichváře aneb zimní případ.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Paní Grimmová a případ mrtvého lichváře aneb zimní případ (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Paní Grimmová a případ mrtvého lichváře aneb zimní případ bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Paní Grimmová a případ mrtvého lichváře aneb zimní případ doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Detektivky, krimi

 
Knihkupectví / Beletrie pro dospělé / Detektivky, krimi / Paní Grimmová a případ mrtvého lichváře aneb zimní případ