Paní Grimmová a případ továrníka na penzi aneb Jarní případ

Kód: 7546072

Úplný název:

Paní Grimmová a případ továrníka na penzi aneb Jarní případ (Prokop Josef Bernard):

Autor a popis:

Prokop Josef Bernard, Fortuna Libri, 224 stran, jazyk - čeština, 2016

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
159 Kč (199 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 25.1.2018 dopoledne. 
 

Třetí případ zvědavé baronky Grimmové, hrdinky české detektivní řady pro milovníky románů Agathy Christie.
Město Kostelec a jeho okolí jsou díky malebným uličkám a kvetoucí přírodě oázou klidu. Město, i místní zámek patřily odedávna rodu baronů z Grimmu, kteří město milovali a snažili se mu prospívat svou péčí. Není tedy divu, že poslední úřadující potomek, baronka Kornélie, stojí vždy po boku zákona a pomáhá jej prosazovat, i když někdy velmi osobitě a po svém. Pomáhá jí bystrý rozum, logický úsudek, detektivní schopnosti a její přátelé a spolubydlící na zámku: neteře Helena a Johana, dlouholetý kamarád George a jeho nastávající žena Hermína, abbé Holub, zahradník Emil a další. Ostatně, mohli jste je poznat v předchozích dvou příbězích zvědavé baronky: Paní Grimmová a případ zapomenuté vraždy a Paní Grimmová a případ mrtvého lichváře.

S panem Léonem Séguierem jste se mohli již setkat v první knize. Nyní přijíždí do Kostelce, aby se zúčastnil malířského festivalu, jehož poklidný průběh naruší vražda. V Séguierově pokoji ve skříni je nalezen zastřelený mladík. Zdá se, že ho nikdo nezná, neshání, nepostrádá… Kdo je ten mladík? Kdo měl důvod ho zabít? Byl to někdo z návštěvníků festivalu, někdo z města, anebo snad byl vrahem sám Séguier? A do toho všeho se blíží svatba přátel paní Grimmové, Hermíny a Georga, kterému komplikuje přípravy jeho bývalá manželka…

 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Paní Grimmová a případ továrníka na penzi aneb Jarní případ do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Paní Grimmová a případ továrníka na penzi aneb Jarní případ.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Paní Grimmová a případ továrníka na penzi aneb Jarní případ (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Paní Grimmová a případ továrníka na penzi aneb Jarní případ bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Paní Grimmová a případ továrníka na penzi aneb Jarní případ doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Detektivky, krimi

 
Knihkupectví / Beletrie pro dospělé / Detektivky, krimi / Paní Grimmová a případ továrníka na penzi aneb Jarní případ