Papírový zvěřinec - 3D model lišky, jelena, surikaty a medvědí rodinky

Kód: 5939093

Úplný název:

Papírový zvěřinec - 3D model lišky, jelena, surikaty a medvědí rodinky (kol.): 3D model lišky, jelena, surikaty a medvědí rodinky

Autor a popis:

Kol., Mladá fronta, 88 stran, jazyk - čeština, 2018

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
239 Kč (299 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 25.4.2018 dopoledne. 
 

V této knize najdete kompletní set předloh s podrobným návodem na složení šesti zvířecích trofejí. Díky názorným instrukcím, kde a jak papír vystřihnout, přehnout a slepit, probudíte svého miláčka k životu během chvilky. A pak si vaším výtvorem můžete originálně vyzdobit nejen zdi, ale i poličky v pokojíku. Jednotlivé modely se liší podle náročnosti a velikostí. Od deseticentimetrových méďů se hravě proskládáte až k půlmetrové hlavě jelena. Stačí nůžky, pravítko, tužka, lepidlo a je postaráno o zábavu pro celou rodinu.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Papírový zvěřinec - 3D model lišky, jelena, surikaty a medvědí rodinky do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Papírový zvěřinec - 3D model lišky, jelena, surikaty a medvědí rodinky.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Papírový zvěřinec - 3D model lišky, jelena, surikaty a medvědí rodinky (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Papírový zvěřinec - 3D model lišky, jelena, surikaty a medvědí rodinky bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Papírový zvěřinec - 3D model lišky, jelena, surikaty a medvědí rodinky doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Populárně naučná pro děti

 
Knihkupectví / Populárně naučná pro děti / Papírový zvěřinec - 3D model lišky, jelena, surikaty a medvědí rodinky