Partnerské terapie Berta Hellingera - Jak žít v lásce

Kód: 7205175

Úplný název:

Partnerské terapie Berta Hellingera - Jak žít v lásce (Hellinger Bert): Jak žít v lásce

Autor a popis:

Hellinger Bert, Pragma, 348 stran, jazyk - čeština, 2005

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
176 Kč (220 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 26.9.2017 dopoledne. 
 

Partnerské terapie Berta Hellingera je kniha pro ženy a muže všech věkových kategorií toužících po naplněném partnerství. Jsou zde poprvé komplexně a přehledně zaznamenány celoživotní zkušenosti Berta Hellingera na poli partnerských vztahů.
Johannes Neuhauser se při sestavování této knihy, v níž shrnul názory Berta Hellingera na partnerské vztahy, zaměřil zejména na témata první láska, vzájemné pouto, zdařilý partnerský vztah, společné rodičovství nebo bezdětnost, jasný rozchod nebo nový začátek, bolestivé partnerské krize, zapletení v původních rodinách, společné stárnutí a smrt, nevyhýbá se ani otázkám homosexuální lásky.
Hloubku a význam partnerských vztahů můžeme nahlédnout díky Hellingerově práci s lidmi, kteří se museli vyrovnávat s těžkými ranami osudu. Působivé příklady ze života vztahující se k nejrůznějším tématům a otázkám osvětlují Hellingerův způsob práce ve formě zhuštěných rodinných konstelací stejně dobře jako ukázky z jeho práce s partnerskými dvojicemi. Kniha Partnerské terapie Berta Hellingera je díky své tematické šíři a názorové plnosti velmi důležitou knihou pro všechny, kdo pracují v psychosociální oblasti s jednotlivci, partnerskými dvojicemi i rodinami.
Kniha je vhodná pro terapeuty v oblasti mezilidských vztahů, pro ty, kdo se zajímají o Hellingerovy "rodinné konstelace", ale také pro všechny, kdo touží po naplněném partnerském vztahu a tedy i po naplněném a šťastném životě.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Partnerské terapie Berta Hellingera - Jak žít v lásce do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Partnerské terapie Berta Hellingera - Jak žít v lásce.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Partnerské terapie Berta Hellingera - Jak žít v lásce (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Partnerské terapie Berta Hellingera - Jak žít v lásce bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Partnerské terapie Berta Hellingera - Jak žít v lásce doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Psychologie osobnosti

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Psychologie osobnosti / Partnerské terapie Berta Hellingera - Jak žít v lásce