Partnerské vztahy v dnešní době aneb jak spolu žít

Kód: 9040079

Úplný název:

Partnerské vztahy v dnešní době aneb jak spolu žít (Blechová Zdenka):

Autor a popis:

Blechová Zdenka, Nakladatelství Zdenky Blechové, 156 stran, jazyk - čeština, 2010

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
251 Kč (360 Kč)
  / ks  
koupit
 

Partnerské vztahy v dnešní době aneb jak spolu žít - Co zde píši, se Vám může zdát nepochopitelné. Je to jako kdyby jste vyprávěli člověku, který žil před sto lety v partnerství, o kterém rozhodovali jeho rodiče, že se bude moci za 100 let rozhodnout sám s kým bude žít a ani to nebude muset rodičům sdělit a žádat je o svolení. A tak za dalších 100 let se bude žít úplně jinak a my se na to připravujeme. Nelíbí se nám současné partnerské vztahy, neboť jim nerozumíme. Dosud fungovali takto a nyní nefungují a my nevíme, jak dál. Kniha Vám vysvětlí, co se právě odehrává v partnerských vztazích, na co se připravujeme a co nás čeká v budoucnosti. Dozvíte se prostřednictvím channelingových sdělení, jak se žije ve vesmíru. Channeling: Přílišné lpění ta tom, aby Vám ten druhý vycházel vstříc, není dobré. Máme si uvědomit, že ten druhý má nárok na svůj život a pokud chcete někoho příliš vlastnit, uniká Vám pod rukama. Proto se Vám v partnerských vztazích nedaří. Musíte si uvědomit, že je třeba se naučit toho druhého respektovat. A ne aby on respektoval Vás.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Partnerské vztahy v dnešní době aneb jak spolu žít do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Partnerské vztahy v dnešní době aneb jak spolu žít.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Partnerské vztahy v dnešní době aneb jak spolu žít (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Partnerské vztahy v dnešní době aneb jak spolu žít bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Partnerské vztahy v dnešní době aneb jak spolu žít doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Psychologie osobnosti

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Psychologie osobnosti / Partnerské vztahy v dnešní době aneb jak spolu žít