Partnerství

Kód: 2620484

Úplný název:

Partnerství (Gilbert Guy): Jak uspet ve velkém dobrodružství

Autor a popis:

Gilbert Guy, Portal, 88 stran, jazyk - čeština, 2013

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
117 Kč (159 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 25.9.2017 dopoledne. 
 

 

Autor odpovídá na otázky související s partnerským životem se svým osvědčeným pedagogickým a vypravěčským talentem. Za svého více než padesátiletého kněžského i výchovného působení už viděl množství neúspěchů, ale i úspěchů v partnerské lásce. Nabízí své názory, reflexe, rady, protkané krátkými příběhy ze života, jak je jeho zvykem, poskytuje opěrné body pro rozhodnutí v různých životních situacích. Věnuje se mladým lidem, střední generaci i seniorům.

Zdůrazňuje velkou důležitost dobré vzájemné znalosti dvojice, nutnost uvědomovat si rozdíl mezi láskou a vášní, přikládat velkou váhu vzájemnému dialogu, potřebu ochraňovat intimitu navzdory tendencím současného života. Knihu ocení čtenáři se zájmem o myšlenky a činnost známého kněze a vychovatele delikventní mládeže, o jeho pohled na otázky partnerství a manželství.

Guy Gilbert, známý francouzský vychovatel delikventní mládeže, kněz, věnuje se nejen mládeži. Každý rok vychází jedna až dvě jeho knihy, o něž je stále zájem. Lidé chodí na jeho přednášky, vyhledávají ho v těžkých situacích, jeho vystoupení přenášejí média. V nakladatelství Portál vyšly knihy Bratr vyvržených, Až do krajnosti, Evangelium podle svatého lotra, Srdce v ohni, Buďte světlem!, O dětech a výchově, Ať se ti život povede!

 

Nahlédnout do Partnerství Nahlédnout do Partnerství

 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Partnerství do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Partnerství.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Partnerství (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Partnerství bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Partnerství doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Muž a Žena