Audio CD: Pax 1 & 2 - Hůl prokletí & Grim přízrak - CDmp3 (Čte Jan Vondráček)

Kód: 6948084

Úplný název:

Audio CD: Pax 1 & 2 - Hůl prokletí & Grim přízrak - CDmp3 (Čte Jan Vondráček) (Larssonová Asa, Korsellová Ingela):

Autor a popis:

Larssonová Asa, Korsellová Ingela, OneHotBook, 0 stran, jazyk - CZ, 2015

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
209 Kč (269 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 27.9.2017 dopoledne. 
 

Bratři Alrik a Viggo přicházejí do městečka Mariefred, aby se stali členy nové pěstounské rodiny. Zdá se však, že kam vkročí, tam se dějí podivné věci. Jakoby se k životu se probouzely nadpřirozené bytosti. Možná jsou tu oba chlapci hlavně proto, aby pomohli chránit tajnou knihovnu, ukrytou pod kostelním návrším, neboť kdosi přivolává z hlubin věků temné síly a svět se ocitá v ohrožení. V okolí po nocích řádí záhadný tvor podobný ohromnému psovi a napadá místní obyvatele. Může to být vlkodlak? A jak s něčím takovým bojovat? Bratři se usilovně snaží najít odpověď v tajné knihovně a setkávají se přitom se záhadným čarodějem Damírem, který přišel varovat strážce před smrtelným nebezpečím. Mohou ale podivnému návštěvníkovi věřit?
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Audio CD: Pax 1 & 2 - Hůl prokletí & Grim přízrak - CDmp3 (Čte Jan Vondráček) do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Audio CD: Pax 1 & 2 - Hůl prokletí & Grim přízrak - CDmp3 (Čte Jan Vondráček).
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Audio CD: Pax 1 & 2 - Hůl prokletí & Grim přízrak - CDmp3 (Čte Jan Vondráček) (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Audio CD: Pax 1 & 2 - Hůl prokletí & Grim přízrak - CDmp3 (Čte Jan Vondráček) bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Audio CD: Pax 1 & 2 - Hůl prokletí & Grim přízrak - CDmp3 (Čte Jan Vondráček) doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Audioknihy pro děti

 
Knihkupectví / Audioknihy / Audioknihy pro děti / Audio CD: Pax 1 & 2 - Hůl prokletí & Grim přízrak - CDmp3 (Čte Jan Vondráček)