Pečeme zdravě bez lepku - 90 chutných jídel při onemocnění celiakií

Kód: 7236699

Úplný název:

Pečeme zdravě bez lepku - 90 chutných jídel při onemocnění celiakií (Schäfer Christiane, Stemmer Ellen):

Autor a popis:

Schäfer Christiane, Stemmer Ellen, Vašut, 128 stran, jazyk - čeština, 2010

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
138 Kč (199 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 23.10.2017 dopoledne. 
 

Máte celiakii a postrádáte vůni čerstvě upečeného chleba a houstičky k snídani? Chybí vám koláče a dortíky při posezení u kávy či cukroví na Vánoce? Tak teď si můžete vydechnout úlevou, protože vaše oblíbené dobroty jsou zpátky! S recepty a radami v této knize se dozvíte hodně nových informací o bezlepkových surovinách a těstech, která vás krok za krokem naučíme připravit. Vyzkoušené recepty a rady vycházející z praxe zaručují, že i u vás zavoní pečivo čerstvě vytažené z trouby. Bezlepkové pečení - recepty pro každou příležitost - Více než 90 receptů na pečivo všeho druhu: chléb a žemle, klasické koláče, dorty, sušenky i sváteční cukroví zachutnají rodině i hostům. - Úspěšné pečení bez lepku: přehled druhů bezlepkové mouky a pomůcek k pečení, rady a tipy z praxe. - Jednoduše vysvětlené důležité informace: příjem živin při celiakii, značení potravin, mlýnky na obilí a další.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Pečeme zdravě bez lepku - 90 chutných jídel při onemocnění celiakií do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Pečeme zdravě bez lepku - 90 chutných jídel při onemocnění celiakií.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Pečeme zdravě bez lepku - 90 chutných jídel při onemocnění celiakií (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Pečeme zdravě bez lepku - 90 chutných jídel při onemocnění celiakií bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Pečeme zdravě bez lepku - 90 chutných jídel při onemocnění celiakií doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Kuchařky

 
Knihkupectví / Kuchařky / Pečeme zdravě bez lepku - 90 chutných jídel při onemocnění celiakií