Pedagogická diagnostika v MŠ - Práce s portfoliem dítěte

Kód: 2621324

Úplný název:

Pedagogická diagnostika v MŠ - Práce s portfoliem dítěte (Syslová Zora, Kratochvílová Jana, Fikarová Táňa): Práce s portfoliem dítěte

Autor a popis:

Syslová Zora, Kratochvílová Jana, Fikarová Táňa, Portal, 128 stran, jazyk - čeština, 2018

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
180 Kč (225 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 27.4.2018 dopoledne. 
 

Kniha se zaměřuje na problematiku pedagogické diagnostiky jako východiska individualizovaného předškolního vzdělávání. Teorie je doplněna praktickými příklady z praxe v mateřské škole. Cenná je kapitola věnovaná přechodu dítěte z mateřské do základní školy, respektive školní zralosti. Přínosem je prakticky pojaté téma vedení portfolií dětí obohacené o zkušenosti s vedením portfolia dítěte v zahraničí. Publikace obsahuje základní témata týkající se pedagogické diagnostiky, jakými jsou zásady, metody a proces diagnostikování včetně nejčastějších chyb, které se při zjišťování informací o dětech objevují.
Kniha je určena učitelům a ředitelům mateřských škol, ale i studentům SPgŠ a studentům VŠ oboru Učitelství pro mateřské školy a Předškolní pedagogika. Mohou ji využít také učitelé vysokých i středních škol oborů zaměřených na předškolní vzdělávání.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Pedagogická diagnostika v MŠ - Práce s portfoliem dítěte do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Pedagogická diagnostika v MŠ - Práce s portfoliem dítěte.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Pedagogická diagnostika v MŠ - Práce s portfoliem dítěte (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Pedagogická diagnostika v MŠ - Práce s portfoliem dítěte bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Pedagogická diagnostika v MŠ - Práce s portfoliem dítěte doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Humanitní vědy

 
Knihkupectví / Odborná literatura / Humanitní vědy / Pedagogická diagnostika v MŠ - Práce s portfoliem dítěte