Pekárnománie - Kompletním průvodce pečením nejen v domácím pekárně...

Kód: 7322145

Úplný název:

Pekárnománie - Kompletním průvodce pečením nejen v domácím pekárně... (Hrevušová Radka, Trhoňová Iva): Kompletní pruvodce pecením nejen v domácí pekárne...

Autor a popis:

Hrevušová Radka, Trhoňová Iva, Dona, 184 stran, jazyk - čeština, 2011

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
172 Kč (250 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 25.10.2017 dopoledne. 
 

Kuchařka nabízí poprvé publikované originální české a ověřené recepty, připravené pouze z českých surovin a pro české chuťové buňky. Není návodem k používání domácí pekárny, ale inspirací k jejímu využití. V pekárně nemusíme péct jen klasický chleba, nebo jí využívat na přípravu kynutého těsta. Tato šikovná věcička umí i uvařit krupicovou kaši, pudink, připravit marmeládu, zapéct těstoviny nebo francouzské brambory, upéct šťavnatou sekanou a třeba i kousky kuřete. Kniha dává nahlédnout i do oblasti pecí na pečení klasického chleba.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Pekárnománie - Kompletním průvodce pečením nejen v domácím pekárně... do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Pekárnománie - Kompletním průvodce pečením nejen v domácím pekárně....
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Pekárnománie - Kompletním průvodce pečením nejen v domácím pekárně... (hodnotilo 3 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Pekárnománie - Kompletním průvodce pečením nejen v domácím pekárně... bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Pekárnománie - Kompletním průvodce pečením nejen v domácím pekárně... doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Kuchařky

 
Knihkupectví / Kuchařky / Pekárnománie - Kompletním průvodce pečením nejen v domácím pekárně...