Pelhřimovsko 60. - Průvodce po Č,M,S + volné vstupenky a poukázky

Kód: 8689926

Úplný název:

Pelhřimovsko 60. - Průvodce po Č,M,S + volné vstupenky a poukázky (kol.):

Autor a popis:

S & D Nakladatelství, 0 stran, jazyk - CZ, 2010

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
62 Kč (89 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 25.10.2017 dopoledne. 
 

Nový průvodce navazuje na již vydané svazky č. 59 Havlíčkobrodsko, č. 50 Jihlavsko a Třebičsko, č. 6 Česká Kanada a Jindřichohradecko, č. 15 Telčsko a Dačicko, č. 50 Táborsko, završuje tak naše mapování turisticky velmi vděčné oblasti Českomoravské vrchoviny. Přirozeným centrem a východištěm mnoha výletů je Pelhřimov, městská památková rezervace s cennými historickými stavbami. Návštěvníky sem láká i unikátní Muzeum rekordů a kuriozit. Neméně atraktivní jsou další města - Pacov, Kamenice nad Lipou, Žirovnice aj. Z církevních památek připomínáme především
barokní kostel a klášter v Želivu, z technických staveb uzkokolejku z Jindřichova Hradce do Obrataně, protínající hluboké na houby bohaté lesy. Za výhledy se vydáme na vrch Křemešník, za koupáním k přehradám na Trnávce nebo Sedlici.
Vymezení popisované oblasti: Lukavec - Křešín - Hořice - dálnice D1 po Slavníč - Vyskytná - Nový Rychnov - Horní Cerekev - Panské Dubenky - Štítné - Mnich - Křeč - Pojbuky - Lukavec.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Pelhřimovsko 60. - Průvodce po Č,M,S + volné vstupenky a poukázky do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Pelhřimovsko 60. - Průvodce po Č,M,S + volné vstupenky a poukázky.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Pelhřimovsko 60. - Průvodce po Č,M,S + volné vstupenky a poukázky (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Pelhřimovsko 60. - Průvodce po Č,M,S + volné vstupenky a poukázky bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Pelhřimovsko 60. - Průvodce po Č,M,S + volné vstupenky a poukázky doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Mapy

 
Knihkupectví / Náš svět / Mapy / Pelhřimovsko 60. - Průvodce po Č,M,S + volné vstupenky a poukázky