Perfekt in Deutsch - Cvičebnice německé gramatiky pro žáky ZŠ

Kód: 7397026

Úplný název:

Perfekt in Deutsch - Cvičebnice německé gramatiky pro žáky ZŠ (Mouriki Marina, Chimara Ulla-Britta):

Autor a popis:

Mouriki Marina, Chimara Ulla-Britta, Klett, 176 stran, jazyk - čeština, 2010

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
38 Kč (49 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 27.9.2017 dopoledne. 
 

Publikace určená pro žáky základních škol a nižší ročníky víceletých gymnázií k cílenému procvičování gramatických jevů na úrovni A1-A2 podle SERR. Ideální jako doplňkový materiál k učebnicím Team Deutsch a Wir nebo jakékoliv jiné učebnici němčiny.
Cvičebnice Perfekt in Deutsch prezentuje gramatickou látku zajímavých a motivujícím způsobem prostřednictvím ilustrací a krátkých dialogů. Následuje systematické a názorné vysvětlení gramatiky a množství různorodých cvičení.
Cvičebnice má pozvolnou progresi v 24 kapitolách seřazených podle gramatických jevů tak, jak se probírají na základních školách. Celou knihou se prolínají srozumitelné a jasně strukturované tabulky a tipy pro snadnější učení. Žáci jdou vedeni k samostatnému objevování pravidel. Probíraná gramatická látka odpovídá úrovni zkoušky Fit in Deutsch A1 a A2.
Metodická příručka obsahuje klíč ke cvičením a 4 gramatické testy ve formě předloh pro kopírování. Je k dispozici zdarma ke stažení na www.klett-klub.cz.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Perfekt in Deutsch - Cvičebnice německé gramatiky pro žáky ZŠ do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Perfekt in Deutsch - Cvičebnice německé gramatiky pro žáky ZŠ.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Perfekt in Deutsch - Cvičebnice německé gramatiky pro žáky ZŠ (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Perfekt in Deutsch - Cvičebnice německé gramatiky pro žáky ZŠ bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Perfekt in Deutsch - Cvičebnice německé gramatiky pro žáky ZŠ doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Učebnice pro ZŠ

 
Knihkupectví / Učebnice / Učebnice pro ZŠ / Perfekt in Deutsch - Cvičebnice německé gramatiky pro žáky ZŠ