Permakultura - Zahradničení v souladu s přírodou; Funkční zahrada s minimální údržbou

Kód: 2425065

Úplný název:

Permakultura - Zahradničení v souladu s přírodou; Funkční zahrada s minimální údržbou (Shein Christopher):

Autor a popis:

Shein Christopher, Knižní klub, 256 stran, jazyk - CZ, 2016

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
319 Kč (399 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 25.9.2017 dopoledne. 
 

Autor vysvětluje koncept permakulturního pěstování a ukazuje, jak sestavit společenství rostlin, v nichž by se dlouhodobě dařilo zelenině, stromům i bylinkám. Ukazuje, jak zahradu založit, jaké jsou nejvhodnější tvary záhonů a jak rozmístit rostliny podle užitkovosti i velikosti tak, aby vznikl funkční ekosystém, který vyžaduje minimální údržbu. Popisuje také, jak přitáhnout užitečný hmyz, který bude sloužit jako přirozená obrana proti škůdcům, které druhy kumulují nejvíce živit potřebných jako hnojivo a mnoho dalšího.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Permakultura - Zahradničení v souladu s přírodou; Funkční zahrada s minimální údržbou do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Permakultura - Zahradničení v souladu s přírodou; Funkční zahrada s minimální údržbou.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Permakultura - Zahradničení v souladu s přírodou; Funkční zahrada s minimální údržbou (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Permakultura - Zahradničení v souladu s přírodou; Funkční zahrada s minimální údržbou bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Permakultura - Zahradničení v souladu s přírodou; Funkční zahrada s minimální údržbou doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Zahrada

 
Knihkupectví / Volný čas / Zahrada / Permakultura - Zahradničení v souladu s přírodou; Funkční zahrada s minimální údržbou