Personalistika pro manažery a personalisty

Kód: 2475870

Úplný název:

Personalistika pro manažery a personalisty (Šikýř Martin):

Autor a popis:

Šikýř Martin, Grada, 208 stran, jazyk - čeština, 2016

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
229 Kč (269 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 22.2.2018 dopoledne. 
 

Publikace se uceleně zabývá problematikou řízení lidských zdrojů a nejdůležitějšími personálními činnostmi. Je určena zejména manažerům, personalistům a studentům vysokých škol, ale i všem ostatním, kteří se chtějí rychle a snadno zorientovat v problematice personální práce a základních oblastech řízení lidských zdrojů. Díky knize si osvojí zásady a postupy organizace personální práce, vytváření a analýzy pracovních míst, plánování zaměstnanců, získávání a výběru zaměstnanců, přijímání a adaptace zaměstnanců, řízení pracovního výkonu a hodnocení zaměstnanců, odměňování zaměstnanců, vzdělávání zaměstnanců, péče o zaměstnance nebo využívání personálního informačního systému.
V druhém vydání jsou kompletně aktualizovány kapitoly zabývající se jednotlivými personálními činnostmi a problematika významu personální práce v organizaci. Nově přibyla kapitola o vývoji personální práce, včetně představení klasických modelů řízení lidských zdrojů a vysvětlení podstaty strategického a mezinárodního řízení lidských zdrojů s důrazem na vztah mezi řízením lidských zdrojů a výkonem organizace. Základní teoretická východiska a osvědčené praktické přístupy současného pojetí personální práce v organizaci byly doplněny výsledky autorova empirického šetření realizovaného s cílem posouzení významu lidských zdrojů i úrovně personální práce ve zkoumaných organizacích.
Kniha ukazuje, jaké personální činnosti, jakým způsobem a proč mají manažeři a personalisté uplatňovat, aby dokázali účelně a účinně získávat, využívat a rozvíjet schopné a motivované lidi k vykonávání sjednané práce, dosahování požadovaného výkonu a uskutečňování strategických cílů organizace.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Personalistika pro manažery a personalisty do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Personalistika pro manažery a personalisty.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Personalistika pro manažery a personalisty (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Personalistika pro manažery a personalisty bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Personalistika pro manažery a personalisty doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Odborná literatura

 
Knihkupectví / Odborná literatura / Personalistika pro manažery a personalisty