Audio CD: Pes baskervillský - CDmp3 (Čte Ladislav Frej, Vladimír Javorský)

Kód: 4205295

Úplný název:

Audio CD: Pes baskervillský - CDmp3 (Čte Ladislav Frej, Vladimír Javorský) (Doyle Arthur Conan):

Autor a popis:

Doyle Arthur Conan, popron music, 0 stran, jazyk - CZ, 2016

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
174 Kč (249 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 28.11.2017 dopoledne. 
 

dislav Frej jako Sherlock Holmes a Vladimír Javorský jako doktor Watson řeší nejslavnější detektivní příběh z pera sira A. C. Doyla. Společně s herci Simonou Postlerovou a Jiřím Pragerem přenesou posluchače na venkovské panství v pochmurné vřesovištní krajině, kde dochází k záhadným úmrtím. Téměř čtyřhodinová nahrávka dramatizované četby dokonale vykresluje tajemnou a strašidelnou atmosféru nejznámějšího případu Sherlocka Holmese! Reedice úspěšného titulu v podobě MP3-CD.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Audio CD: Pes baskervillský - CDmp3 (Čte Ladislav Frej, Vladimír Javorský) do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Audio CD: Pes baskervillský - CDmp3 (Čte Ladislav Frej, Vladimír Javorský).
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Audio CD: Pes baskervillský - CDmp3 (Čte Ladislav Frej, Vladimír Javorský) (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Audio CD: Pes baskervillský - CDmp3 (Čte Ladislav Frej, Vladimír Javorský) bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Audio CD: Pes baskervillský - CDmp3 (Čte Ladislav Frej, Vladimír Javorský) doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Audioknihy pro dospělé

 
Knihkupectví / Audioknihy / Audioknihy pro dospělé / Audio CD: Pes baskervillský - CDmp3 (Čte Ladislav Frej, Vladimír Javorský)