Pěstujeme rostliny na balících slámy - Jednoduše, levně, bez velké námahy

Kód: 2710687

Úplný název:

Pěstujeme rostliny na balících slámy - Jednoduše, levně, bez velké námahy (Busche Benjamin): Jednoduše, levně, bez velké námahy

Autor a popis:

Busche Benjamin, Grada, 96 stran, jazyk - čeština, 2018

Dostupnost:

Připravujeme
 
Lze objednat po naskladnění zboží, pro sledování použijte funkci Hlídací pes.
Předpokládané datum naskladnění 7.4.2018
 
 
 
 
 
186 Kč (219 Kč)
  / ks  
koupit
 

Pokud chcete využít výhod, které balíky slámy při pěstování nejrůznějších rostlin poskytují, měli byste se nejdříve intenzivně danou tematikou zabývat a provést i nějaké přípravy. Musíte si ujasnit, kolik místa máte vlastně k dispozici, které rostliny byste rádi pěstovali a kam balíky slámy umístíte.

Je dobré začít otázkou, zda si chcete jenom na nějakém menším záhonku z balíků slámy tento způsob pěstování vyzkoušet, nebo jestli to celé chcete pojmout velkoryseji. Krásně osázené slámové záhonky například v bednách od ovoce nebo v proutěné košících na balkoně či terase vypadají opravdu nádherně. Proto si nejprve tuto knihu v klidu přečtěte, protože vám při rozhodování hodně pomůže. Samozřejmě ale můžete uplatnit i svou vlastní kreativitu, možností nabízí tento způsob zahradničení skutečně dost!
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Pěstujeme rostliny na balících slámy - Jednoduše, levně, bez velké námahy do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Pěstujeme rostliny na balících slámy - Jednoduše, levně, bez velké námahy.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Pěstujeme rostliny na balících slámy - Jednoduše, levně, bez velké námahy (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Pěstujeme rostliny na balících slámy - Jednoduše, levně, bez velké námahy bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Pěstujeme rostliny na balících slámy - Jednoduše, levně, bez velké námahy doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Zahrada

 
Knihkupectví / Volný čas / Zahrada / Pěstujeme rostliny na balících slámy - Jednoduše, levně, bez velké námahy