Pět mrtvých psů

Kód: 7577473

Úplný název:

Pět mrtvých psů (Sýkora Michal):

Autor a popis:

Sýkora Michal, Host, 280 stran, jazyk - čeština, 2018

Dostupnost:

Připravujeme
 
Lze objednat po naskladnění zboží, pro sledování použijte funkci Hlídací pes.
Předpokládané datum naskladnění 30.6.2018
 
 
 
 
 
213 Kč (299 Kč)
  / ks  
koupit
 

Další z případů komisařky Výrové.

Vrchní komisařka Marie Výrová, přezdívaná „Velká Sova“, spolu se svými kolegy vyšetřuje noční loupežné přepadení, během něhož skupina maskovaných mužů ukradla z olomoucké zoologické zahrady tři severoamerické medvědy a současně zavraždila vrátného. Vyšetřování je zprvu neúspěšné; základní otázka, k čemu někdo potřebuje živé medvědy, zůstává nezodpovězena. Když navíc jediného vytipovaného podezřelého kdosi z jeho kompliců připraví o život, je jasné, že detektivové mají co do činění s velmi nebezpečným protivníkem.

Mladá policistka Kristýna Horová, bývalá kolegyně olomouckých detektivů, za trest přeložená na obvodní oddělení ve Šternberku, paralelně vyšetřuje nález pěti mrtvých psů, ledabyle zakopaných v lese. Pátrání ji přivede jednak na stopu zápasů bojových plemen pořádaných místním „vlivným podnikatelem“, jednak k přesvědčení, že oba případy spolu souvisejí. Napětí, zábavné i stinné stránky lidské povahy, které umocňuje prostředí maloměsta, a samozřejmě jedinečná komisařka Marie Výrová, to vše obsahuje knižní novinka.

Zfilmovaná podoba této knihy v režii Jana Hřebejka získala v anketě čtenářů iDNES.cz prvenství v kategorii nejlepší televizní film a minisérie roku 2016. Románová verze však oproti televiznímu zpracování nabízí odlišné završení případu.

 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Pět mrtvých psů do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Pět mrtvých psů.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Pět mrtvých psů (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Pět mrtvých psů bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Pět mrtvých psů doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Detektivky, krimi