Pět Tibeťanů - Staré tajemství himálajských údolí působí zázraky

Kód: 8521344

Úplný název:

Pět Tibeťanů - Staré tajemství himálajských údolí působí zázraky (Kelder Peter): Staré tajemství himálajských údolí pusobí zázraky

Autor a popis:

Kelder Peter, Pragma, 96 stran, jazyk - čeština, 2002

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
78 Kč (98 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 26.9.2017 dopoledne. 
 

Staré tajemství himálajských údolí působí zázraky Tato kniha je nedocenitelným zdrojem informací: pěti prastarých tibetských ritů, které jsou klíčem k udržení mládí, zdraví a vitality. Popisované rity využívají univerzální energii k tomu, aby přivedly tělo opět do rovnováhy. Tato činnost má blahodárné účinky tím, že blokuje „hormon smrti“ a normalizuje tvorbu hormonů žláz s vnitřní sekrecí. Když je toho dosaženo, mohou se buňky v těle opět obnovovat a prospívat, jak to činily, když jsme byli mladí. Můžeme pak vidět a cítit, jak „mládneme“.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Pět Tibeťanů - Staré tajemství himálajských údolí působí zázraky do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Pět Tibeťanů - Staré tajemství himálajských údolí působí zázraky.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Pět Tibeťanů - Staré tajemství himálajských údolí působí zázraky (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Pět Tibeťanů - Staré tajemství himálajských údolí působí zázraky bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Pět Tibeťanů - Staré tajemství himálajských údolí působí zázraky doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Duše a tělo

 
Knihkupectví / Duše a tělo / Pět Tibeťanů - Staré tajemství himálajských údolí působí zázraky