Photoshop - retušování a restaurování fotografie

Kód: 8681523

Úplný název:

Photoshop - retušování a restaurování fotografie (Eismannová Katrin):

Autor a popis:

Eismannová Katrin, Zoner Press, 464 stran, jazyk - čeština, 2008

Dostupnost:

Sklad Ládví
 
 
 
 
 
418 Kč (590 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 26.9.2017 dopoledne. 
 

První české vydání této knihy bylo ve velmi krátké době rozebráno a zájemci, na které se nedostalo, vytvořili dlouhý seznam čekatelů na případné vrácené výtisky. Tajemství úspěchu právě této knihy spočívá především v přístupu autorky. Katrin Eismannová se Photoshopem, úpravou, retušováním a hlavně restaurováním fotografií profesionálně zabývá mnoho let. Mimo to Photoshop a úpravy fotografií vyučuje, vede řadu seminářů a kurzů nejen ve Spojených státech, ale po celém světě. Spolupracuje přitom s řadou významných odborníků, specialistů na Photoshop, profesionálními fotografy i grafiky. Toto vše se promítá do kvality a vysoké úrovně všech jejích knih, z nichž především Photoshop – Restoration and Retouching (tj. tato kniha) a Photoshop – Masking and Compositing (česky vyšla v našem vydavatelství pod názvem Photoshop – výběry, masky a montáž) patří na celém světě k nejuznávanějším a vysoko hodnoceným publikacím. Photoshop – retušování a restaurování fotografie je kniha plná skutečných, praktických postupů předváděných krok za krokem, je to přehled postupů a technik, které používají při své práci profesionálové. Je nutno upozornit na to, že toto není kniha pro naprosté začátečníky ve Photoshopu – autorka předpokládá základní znalost pracovního prostředí Photoshopu, základy práce s nástroji, paletami, vrstvami nebo výběry. Přesto si ale troufnu tvrdit, že její podrobný, jasný a konkrétní výklad dokáží sledovat i začínající, nepříliš zkušení uživatelé. Navíc, díky postupům, které jsou prověřeny mnoholetou praxí, se i začínající uživatel dozví z této knihy možná více, než z jiných publikací, které často uvádějí sice efektní ukázky, ve skutečnosti ale pouze omezeně použitelné. Hlavním přínosem knihy je, vedle množství postupů a technik pro úpravu, opravu, retušování a korekce fotografií, především metodika práce. Autorka zásadně pracuje s vrstvami, jejich prolínáním a krytím, používá vrstvy úprav a masky, dbá na to, aby kroky a změny, které provádí, nebyly nevratné, a aby bylo možné celkové i dílčí úpravy v případě potřeby vrátit zpět nebo jejich efekt posílit či zeslabit. Publikace je použitelná s několika omezeními již pro Photoshop verze 6 a samozřejmě všechny vyšší verze. Příkazy, názvy nástrojů, filrů a nastavení jsou uváděny česky i anglicky. Pro knihu jsou k dispozici ukázky, které si můžete stáhnout ze stránek originálního vydání knihy www.digitalretouch.org.

Nahlédnout do Photoshop - retušování a restaurování fotografie Nahlédnout do Photoshop - retušování a restaurování fotografie

 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Photoshop - retušování a restaurování fotografie do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Photoshop - retušování a restaurování fotografie.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Photoshop - retušování a restaurování fotografie (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Photoshop - retušování a restaurování fotografie bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Photoshop - retušování a restaurování fotografie doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Software

 
Knihkupectví / Odborná literatura / Výpočetní technika / Software / Photoshop - retušování a restaurování fotografie