Photoshop – příklady z praxe

Kód: 7413326

Úplný název:

Photoshop – příklady z praxe (Dewis Glyn):

Autor a popis:

Dewis Glyn, Zoner Press, 288 stran, jazyk - CZ, 2016

Dostupnost:

Sklad Ládví
 
 
 
 
 
318 Kč (449 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 24.1.2018 dopoledne. 
 

Neučte se Photoshop, naučte se s ním pracovat.

Photoshop – i když si to mnoho lidí chybně myslí – není nástroj pro fotografy. Fotografům jsou určeny špičkové aplikace jako Lightroom, Capture One, ON1 a celá řada dalších. Photoshop je nástroj pro grafiky, pro pokročilé retuše a úpravy fotografií a zejména pro montáže – skládání obrazů a vytváření nové a jiné reality.

Glyn Dewis je profesionální fotograf, školitel a umělec a v této publikaci seznámí čtenáře metodou krok za krokem s celou řadou postupů, technik a efektů, pomocí kterých lze přetvořit snímky v nové, působivější dílo. První část knihy je věnována základním postupům, zejména technikám provádění výběrů za pomoci různých nástrojů, nebo popisu detailů práce s vlastními štětci a nastavením jejich parametrů. Na rozdíl od řady jiných postupů, které bývají často vázané pouze na specifické případy, jsou ukázky v této knize velmi dobře využitelné v běžné praxi, ať už jde o tvorbu nejrůznějších odlesků, posouvatelné vinětace, přidávání textury nebo třeba barevné sladění jednotlivých snímků použitých pro montáž.

Autor klade důraz na skutečně nedestruktivní pracovní postupy, které umožňují kdykoli provést změnu v nastavení jednotlivých filtrů a úprav. Ukáže mimo jiné i práci s inteligentními objekty, využívání filtru Camera Raw a celou řadu dalších pokročilých postupů, jejichž základem je práce na vrstvách a využití jejich vzájemného prolínání.

Druhá část knihy je tvořena několika komplexními projekty, kde autor provede čtenáře krok za krokem kompletním a detailním postupem od základních snímků až po dokončení celého díla.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Photoshop – příklady z praxe do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Photoshop – příklady z praxe.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Photoshop – příklady z praxe (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Photoshop – příklady z praxe bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Photoshop – příklady z praxe doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Škola fotografování

 
Knihkupectví / Hobby a domácnost / Škola fotografování / Photoshop – příklady z praxe