Pikantní život Charlotte Lavigneové - Bublinky v šampaňském a smetanové karamelky

Kód: 7462521

Úplný název:

Pikantní život Charlotte Lavigneové - Bublinky v šampaňském a smetanové karamelky (Royová Nathalie):

Autor a popis:

Royová Nathalie, Jota, 320 stran, jazyk - čeština, 2014

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
49 Kč (68 Kč)
  / ks  
koupit
 

Charlotte Lavigneová je zpět! Je jí třicet čtyři, stále pracuje jako produkční pořadu Absolutní Roxanne a ke svému obrovskému štěstí je zasnoubená s krásným Maximilienem, jehož hodlá následovat do Paříže. Charlotte má plné ruce práce s plánováním svatby a šílí z organizace této velké události, protože ji chce mít pochopitelně perfektní. Ale nic se neodehraje tak, jak si představovala. A po svatbě žili šťastně a měli mnoho dětí? Právě že vůbec ne! Nový Charlottin život není pohádka a naše hrdinka se bude muset hodně ovládat, aby manželství vydrželo. Podaří se jí to?

Nahlédnout do Pikantní život Charlotte Lavigneové - Bublinky v šampaňském a smetanové karamelky Nahlédnout do Pikantní život Charlotte Lavigneové - Bublinky v šampaňském a smetanové karamelky

 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Pikantní život Charlotte Lavigneové - Bublinky v šampaňském a smetanové karamelky do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Pikantní život Charlotte Lavigneové - Bublinky v šampaňském a smetanové karamelky.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Pikantní život Charlotte Lavigneové - Bublinky v šampaňském a smetanové karamelky (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Pikantní život Charlotte Lavigneové - Bublinky v šampaňském a smetanové karamelky bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Pikantní život Charlotte Lavigneové - Bublinky v šampaňském a smetanové karamelky doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Beletrie pro dospělé

 
Knihkupectví / Beletrie pro dospělé / Pikantní život Charlotte Lavigneové - Bublinky v šampaňském a smetanové karamelky