Pikantní život Charlotte Lavigneové - Cabernet sauvignon a jahodový dortík

Kód: 7462562

Úplný název:

Pikantní život Charlotte Lavigneové - Cabernet sauvignon a jahodový dortík (Royová Nathalie):

Autor a popis:

Royová Nathalie, Jota, 336 stran, jazyk - čeština, 2014

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
49 Kč (68 Kč)
  / ks  
koupit
 

Charlotte Lavigneová se vrací v plné síle! Po pařížské zkušenosti s manželstvím se vrací do Quebeku a možná je těhotná. V téměř pětatřiceti letech debutuje jako spolumoderátorka ranního vysílání Mango a prosciutto s P-O, slavným a okouzlujícím šéfkuchařem (a bývalým přítelem své nejlepší kamarádky). Před kamerou se snaží zapomenout na poslední měsíce, které prožila na jiném kontinentu, a chce začít nový život v Montrealu. Ale stále jí chybí krásný Max. Uvidí ho ještě? Rozvedou se? Je opravdu těhotná? A s kým? V tomto díle budeme sledovat Charlottin profesní rozkvět a… rozuzlení jejího milostného života. Nebude to jednoduché, protože žít ve světě Charlotte Lavigneové není procházka růžovým sadem. Samozřejmě půjde hlavně o přátelství a jídlo, ale každodenní život nabere často přinejmenším zábavný obrat!

Nahlédnout do Pikantní život Charlotte Lavigneové - Cabernet sauvignon a jahodový dortík Nahlédnout do Pikantní život Charlotte Lavigneové - Cabernet sauvignon a jahodový dortík

 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Pikantní život Charlotte Lavigneové - Cabernet sauvignon a jahodový dortík do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Pikantní život Charlotte Lavigneové - Cabernet sauvignon a jahodový dortík.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Pikantní život Charlotte Lavigneové - Cabernet sauvignon a jahodový dortík (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Pikantní život Charlotte Lavigneové - Cabernet sauvignon a jahodový dortík bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Pikantní život Charlotte Lavigneové - Cabernet sauvignon a jahodový dortík doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Beletrie pro dospělé

 
Knihkupectví / Beletrie pro dospělé / Pikantní život Charlotte Lavigneové - Cabernet sauvignon a jahodový dortík