Pikantní život Charlotte Lavigneové - Cayenský pepř a javorový pudink

Kód: 7462427

Úplný název:

Pikantní život Charlotte Lavigneové - Cayenský pepř a javorový pudink (Royová Nathalie):

Autor a popis:

Royová Nathalie, Jota, 312 stran, jazyk - čeština, 2013

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
49 Kč (68 Kč)
  / ks  
koupit
 

Třiatřicetiletá Charlotte Lavigneová, asistentka v televizním pořadu, je šarmantní mladá žena, která je málokdy dokonalá, ale o to zábavnější: je svobodná, beznadějně hledá ideálního manžela, užívá si života a… zůstatku na kreditní kartě. Před kameru se ještě nedostala, ale snaží se realizovat v kuchyni. Zbožňuje vaření. V něm je odhodlaná, vynalézavá a je vždy připravená svádět své hosty pomocí jídla. Jejím cílem je dokonalá večeře, ale to by musela při její přípravě vypít méně vína a být míň nemotorná… Charlotte má zkrátka dobrodružný život se svými bouřlivými láskami, věrnými přáteli, zvláštními rodinnými vztahy i historkami z práce. Být pozván k Charlotte znamená radost, ale také nepředvídatelné dobrodružství — nikdy to není jen obyčejná návštěva.

Nahlédnout do Pikantní život Charlotte Lavigneové - Cayenský pepř a javorový pudink Nahlédnout do Pikantní život Charlotte Lavigneové - Cayenský pepř a javorový pudink

 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Pikantní život Charlotte Lavigneové - Cayenský pepř a javorový pudink do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Pikantní život Charlotte Lavigneové - Cayenský pepř a javorový pudink.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Pikantní život Charlotte Lavigneové - Cayenský pepř a javorový pudink (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Pikantní život Charlotte Lavigneové - Cayenský pepř a javorový pudink bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Pikantní život Charlotte Lavigneové - Cayenský pepř a javorový pudink doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Beletrie pro dospělé

 
Knihkupectví / Beletrie pro dospělé / Pikantní život Charlotte Lavigneové - Cayenský pepř a javorový pudink