Audio CD: Písečný muž - CDmp3 (Čte Pavel Rímský)

Kód: 6948017

Úplný název:

Audio CD: Písečný muž - CDmp3 (Čte Pavel Rímský) (Kepler Lars): cte Pavel Rímský, CD mp3

Autor a popis:

Kepler Lars, , 0 stran, jazyk - čeština, 2013

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
248 Kč (319 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 26.9.2017 dopoledne. 
 

čte Pavel Rímský

Kdo zastaví severského Hannibala Lectera? Tentokrát si pro sebe pozornost posluchačů ukradne nejen dávné trauma komisaře, ale především enigmatický Jurek Walter připomínající Hannibala Lectera - až na to že své oběti nejí k večeři, ale pohřbívá zaživa.
Čtvrtý thriller knižní řady z pera švédského dua zkušených autorů, kteří na pole detektivky vyrazili s přezdívkou Lars Kepler s tichým, leč neústupným komisařem jménem Joona Linna, posluchače pořádně zamrazí. Prozrazuje mnohé z minulosti tohoto brilantního a houževnatého ústředního vyšetřovatele. Navíc vychází téměř ve stejný čas jako kniha. Byl to právě Joona se svým kolegou, který před třinácti lety dopadl nebezpečného sériového zabijáka Jurka Waltera, jehož řádění však záhadně pokračovalo a ohrožovalo detektivovy nejbližší. Dávno uzavřené rány se znovu otevírají, když se jedné chladné zimní noci na železničním mostě ve Stockholmu objeví vychrtlý, podchlazený mladý muž, který má legionářskou nemoc. V nemocnici totiž vyjde najevo šokující fakt: podle registru obyvatel má být mladík coby oběť zmíněného vraha již sedm let po smrti. Starý případ je nutno znovu prošetřit a to rychle. Co když je dosud naživu i mladíkova sestra, která tehdy zmizela spolu s ním? Psychopat odsouzený k doživotní izolaci na uzavřeném psychiatrickém oddělení kolem sebe šíří zkázu i jako pacient a jeho nový ošetřující lékař nebezpečně překračuje meze svých pravomocí. Je vůbec možné zjistit motivy dávných zločinů a odhalit tajemství zdmi blázince neomezených schopností Jurka Waltera? A jak to všechno souvisí se starou pohádkou o písečném muži, který přináší spánek?

délka: 11 hodin 53 minut
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Audio CD: Písečný muž - CDmp3 (Čte Pavel Rímský) do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Audio CD: Písečný muž - CDmp3 (Čte Pavel Rímský).
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Audio CD: Písečný muž - CDmp3 (Čte Pavel Rímský) (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Audio CD: Písečný muž - CDmp3 (Čte Pavel Rímský) bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Audio CD: Písečný muž - CDmp3 (Čte Pavel Rímský) doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Audioknihy pro dospělé

 
Knihkupectví / Audioknihy / Audioknihy pro dospělé / Audio CD: Písečný muž - CDmp3 (Čte Pavel Rímský)