Písemná komunikace mezi českými královskými městy v době předbělohorské na příkladu Nového

Kód: 8727133

Úplný název:

Písemná komunikace mezi českými královskými městy v době předbělohorské na příkladu Nového (Vojtíšková Jana):

Autor a popis:

Vojtíšková Jana, Scriptorium, 344 stran, jazyk - čeština, 2011

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
210 Kč (285 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 28.11.2017 dopoledne. 
 

Monogafie přináší analýzu oficiální komunikace českých královských měst v době předbělohorské na základě rozboru městských register, a to na příkladu styků Nového Města pražského a polabských měst Českého Brodu, Kouřimi, Kolína, Nymburka a Kutné Hory. Konihu doporvází příloha s edicíé vybraných ukázek zápisů v registrech i několika originálně dochovaných dobových listů - misivů (listů posélacích).
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Písemná komunikace mezi českými královskými městy v době předbělohorské na příkladu Nového do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Písemná komunikace mezi českými královskými městy v době předbělohorské na příkladu Nového.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Písemná komunikace mezi českými královskými městy v době předbělohorské na příkladu Nového (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Písemná komunikace mezi českými královskými městy v době předbělohorské na příkladu Nového bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Písemná komunikace mezi českými královskými městy v době předbělohorské na příkladu Nového doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Historie

 
Knihkupectví / Historie / Písemná komunikace mezi českými královskými městy v době předbělohorské na příkladu Nového