Písničky pro dětské muzikanty - 12 písniček snadných k zahrání

Kód: 2560531

Úplný název:

Písničky pro dětské muzikanty - 12 písniček snadných k zahrání (kol.):

Autor a popis:

Svojtka&Co., 24 stran, jazyk - CZ, 2010

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
206 Kč (299 Kč)
  / ks  
koupit
 

Tato kniha obsahuje 12 známých písniček, které si malí muzikanti mohou zahrát a zazpívat: Tluče bubeníček, Travička zelená, Pec nám spadla, Pásla ovečky, Čerešničky, Jede, jede poštovský panáček, Na tý louce zelený, Já do lesa nepojedu, Kočka leze dírou, Okolo Frýdku cestička, Já mam koně, vraný koně a Utíkej, Káčo, utíkej. Součástí knížky je elektronické pianko. Stačí jen vybrat si písničku a zmáčknout očíslované barevné klávesy, které odpovídají číslům a barvě not umístěných nad každým jednotlivým slovem. Kniha je doplněna mnoha půvabnými barevnými ilustracemi. Tato knížka je určena pro všechny "začínající muzikanty".
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Písničky pro dětské muzikanty - 12 písniček snadných k zahrání do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Písničky pro dětské muzikanty - 12 písniček snadných k zahrání.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Písničky pro dětské muzikanty - 12 písniček snadných k zahrání (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Písničky pro dětské muzikanty - 12 písniček snadných k zahrání bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Písničky pro dětské muzikanty - 12 písniček snadných k zahrání doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Populárně naučná pro děti

 
Knihkupectví / Populárně naučná pro děti / Písničky pro dětské muzikanty - 12 písniček snadných k zahrání