Píšovinky - více i méně prčovní lyricko-erotické noty k Led Zeppelin

Kód: 8751763

Úplný název:

Píšovinky - více i méně prčovní lyricko-erotické noty k Led Zeppelin (Fekete Dezider): Více i méne prcovní lyricko-erotické noty k Led Zeppelin

Autor a popis:

Fekete Dezider, Machart, 184 stran, jazyk - čeština, 2012

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
137 Kč (199 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 25.9.2017 dopoledne. 
 

Kniha „Píšovinky“ není jen tím, čím by se mohla zdát na první pohled - tedy vtipnou a jazykově uvolněnou sbírkou zkušeností a příhod, týkajících se povětšinou sexu, či obecně svádění a vztahů mezi mužem a ženou, zarámovaných jakýmsi Kunderovským motivem pomsty zhrzeného (ne)milence. Ve skutečnosti jde také o zajímavý intelektuální text, což nezakryjí ani - často, leč poměrně účelně - užívané vulgarismy. Tato záležitost je jasná již na první stránce.
Kniha je nejen výraznou sebereflexí hlavního hrdiny, ale i reflexí doby a společnosti, v níž žije, ve které vyrůstal, včetně různých historických přesahů a rodinných i politických souvislostí. Obsahuje též množství úvah, myšlenkových procesů, v nichž se snaží autor co nejjasněji zformulovat určité názory a postoje, a je třeba konstatovat, že většinou dochází k celkem vtipným závěrům a postřehům.
Samotný příběh knihy je pak jen jakýmsi vnitřním proudem, který celé toto sebe- i všezpytování unáší dál klidným a stejnoměrným tempem.

Nahlédnout do Píšovinky - více i méně prčovní lyricko-erotické noty k Led Zeppelin Nahlédnout do Píšovinky - více i méně prčovní lyricko-erotické noty k Led Zeppelin

 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Píšovinky - více i méně prčovní lyricko-erotické noty k Led Zeppelin do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Píšovinky - více i méně prčovní lyricko-erotické noty k Led Zeppelin.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Píšovinky - více i méně prčovní lyricko-erotické noty k Led Zeppelin (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Píšovinky - více i méně prčovní lyricko-erotické noty k Led Zeppelin bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 1).
 
 
 

S Píšovinky - více i méně prčovní lyricko-erotické noty k Led Zeppelin doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Beletrie pro dospělé

 
Knihkupectví / Beletrie pro dospělé / Píšovinky - více i méně prčovní lyricko-erotické noty k Led Zeppelin