Pistole celého světa - Úplný ilustrovaný průvodce pistolemi a revolvery světa - 2. vydání

Kód: 2061276

Úplný název:

Pistole celého světa - Úplný ilustrovaný průvodce pistolemi a revolvery světa - 2. vydání (Hoog Ian, Weeks John): Úplný ilustrovaný pruvodce pistolemi a revolvery sveta

Autor a popis:

Hoog Ian, Weeks John,, NAŠE VOJSKO, 352 stran, jazyk - čeština, 2012

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
171 Kč (249 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 25.10.2017 dopoledne. 
 

Nové upravené a doplněné vydání známé encyklopedie zbraní - úplný ilustrovaný průvodce pistolemi a revolvery světa, ve staré osvědčené obálce. Zde najdete více než 500 ilustrací zbraní, tisíce jednotlivých údajů. Vše o jednoručních střelných zbraních včetně přesného popisu. Podrobnosti o nábojích, podrobnosti o zacházení se zbraní, a nové informace o současném vývoji zbraní. To vše v bezkonkurenčním jednosvazkovém vydání.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Pistole celého světa - Úplný ilustrovaný průvodce pistolemi a revolvery světa - 2. vydání do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Pistole celého světa - Úplný ilustrovaný průvodce pistolemi a revolvery světa - 2. vydání.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Pistole celého světa - Úplný ilustrovaný průvodce pistolemi a revolvery světa - 2. vydání (hodnotilo 1 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Pistole celého světa - Úplný ilustrovaný průvodce pistolemi a revolvery světa - 2. vydání bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 2).
 
 
 

S Pistole celého světa - Úplný ilustrovaný průvodce pistolemi a revolvery světa - 2. vydání doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie

 
Knihkupectví / Pistole celého světa - Úplný ilustrovaný průvodce pistolemi a revolvery světa - 2. vydání