Pivandr Ústeckým a Libereckým krajem

Kód: 8808417

Úplný název:

Pivandr Ústeckým a Libereckým krajem (Materna Kryštof, Nováková Petra):

Autor a popis:

Materna Kryštof, Nováková Petra, SUSA, 70 stran, jazyk - čeština, 2018

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
93 Kč (120 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 21.3.2018 dopoledne. 
 

Co je to Pivandr? Je to nasnadě, je to pouť, dobrodružství, vandr, cesta probouzející žízeň a přirozeně končící příjemným posezením u piva.
Malebná česká krajina k vandrování přímo vybízí, a tisíciletá česká tradice vaření piva, v posledních letech ještě navíc se snoubící s nespočtem nově vznikajících lokálních pivovarů, stejně tak vybízí k tomu, aby objevování nových míst zakončilo ochutnání místního piva. Pivandrácký způsob cestování je nám vlastní. A myslíme si, že takových je nás mnohem víc. Řekli jsme si proto, že bychom rádi vytvořili něco, co by nás všechny spojovalo, čím bychom se navzájem poznávali a dali si najevo, že si rozumíme. A došli jsme k tomu, že takovýmto pojítkem by mohly být upomínkové pivovarské samolepky. Jistě, že by byl koncept upomínkových samolepek bůhvíjak převratný, to netvrdíme, ale k té současné vlně minipivovarů, kterých vzniká ročně tolik, že je nestíhají všechny navštěvovat ani ti nejotrlejší Pivandráci, se to docela dobře hodí.
Můžete to brát, jak chcete. Jako soutěž, jako hru, můžete si pořizovat naše alba mapující pivovary různých českých regionů jakožto inspiraci k cestování, nebo si můžete, jste-li již inspirovaní, pořizovat v pivovarech naše samolepky jako malou upomínku na příjemný výlet, a můžete zkombinovat obojí – to budeme samozřejmě nejradši – cílem celého projektu zkrátka je, aby si z něj každý vzal to, co vyhovuje právě jemu – systematické sběratelství, náhodné upomínky, obrázky na památku, trochu počtení o příbězích českých pivovarů, prostě, jak je ctěná libost.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Pivandr Ústeckým a Libereckým krajem do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Pivandr Ústeckým a Libereckým krajem.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Pivandr Ústeckým a Libereckým krajem (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Pivandr Ústeckým a Libereckým krajem bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Pivandr Ústeckým a Libereckým krajem doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Populárně naučná literatura

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Pivandr Ústeckým a Libereckým krajem