Pixel Photo Princess - Vytvořte si pomocí kolíčků portrét

Kód: 0500808

Úplný název:

Pixel Photo Princess - Vytvořte si pomocí kolíčků portrét (kol.):

Autor a popis:

, 0 stran, jazyk - CZ, 2016

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
509 Kč (649 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 22.11.2017 dopoledne. 
 

Díky Pixel Photo si můžete pomocí slavných kolíčků značky Quercetti vytvořit nádherné portréty Popelky a Ariel. Zvolte si obrázek princezny, která se vám více líbí, vystřihněte si 4 díly její předlohy, rozložte je na základní desky, vložte kolíčky, a teprve pak to začne! Kolíčky jsou totiž sice jen v šesti barvách, dokážou však způsobit úžasný optický jev – když se podíváte ze správné vzdálenosti, vytvoří plnou škálu barev jako na skutečné fotografii. Jde o princip, který byl využíván už na konci 19. století v malířském směru zvaném pointilismus. Sada obsahuje 2 předlohy (na jedné je Popelka, na druhé Ariel) s návodem, kolíčky a 4 perforované základní desky, jež mohou být díky přiloženému rámečku pověšeny na zeď jako skutečný obraz. Je zde tedy vše potřebné k vytvoření portrétu, který každého ohromí kouzelnou explozí barev.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Pixel Photo Princess - Vytvořte si pomocí kolíčků portrét do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Pixel Photo Princess - Vytvořte si pomocí kolíčků portrét.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Pixel Photo Princess - Vytvořte si pomocí kolíčků portrét (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Pixel Photo Princess - Vytvořte si pomocí kolíčků portrét bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Pixel Photo Princess - Vytvořte si pomocí kolíčků portrét doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Kreativní sady

 
Knihkupectví / Hry a hračky / Kreativní sady / Pixel Photo Princess - Vytvořte si pomocí kolíčků portrét