Plánování zahrady - Vyčerpávající návod, jak navrhnout a založit krásnou zahradu - 2. vydá

Kód: 7234662

Úplný název:

Plánování zahrady - Vyčerpávající návod, jak navrhnout a založit krásnou zahradu - 2. vydá (McHoy Peter):

Autor a popis:

McHoy Peter, REBO Productions, 256 stran, jazyk - čeština, 2007

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
309 Kč (449 Kč)
  / ks  
koupit
 

Základem dobré zahrady je správný návrh. Nabízíme vám 50 zahradních projektů a stylů pro všechny typy a velikosti zahrad, které si snadno přizpůsobíte vlastním potřebám a představám.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Plánování zahrady - Vyčerpávající návod, jak navrhnout a založit krásnou zahradu - 2. vydá do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Plánování zahrady - Vyčerpávající návod, jak navrhnout a založit krásnou zahradu - 2. vydá.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Plánování zahrady - Vyčerpávající návod, jak navrhnout a založit krásnou zahradu - 2. vydá (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Plánování zahrady - Vyčerpávající návod, jak navrhnout a založit krásnou zahradu - 2. vydá bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Plánování zahrady - Vyčerpávající návod, jak navrhnout a založit krásnou zahradu - 2. vydá doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Encyklopedie, slovníky

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Encyklopedie, slovníky / Plánování zahrady - Vyčerpávající návod, jak navrhnout a založit krásnou zahradu - 2. vydá