Plaveme s Pavlem - Kniha o plavání s olympionikem Pavlem Janečkem pro rodiče a děti + DVD

Kód: 7376478

Úplný název:

Plaveme s Pavlem - Kniha o plavání s olympionikem Pavlem Janečkem pro rodiče a děti + DVD (Kučík Vladislav): Kniha o plavání pro rodice a deti

Autor a popis:

Kučík Vladislav, Olympia, 160 stran, jazyk - čeština, 2017

Dostupnost:

Připravujeme
 
Lze objednat po naskladnění zboží, pro sledování použijte funkci Hlídací pes.
Předpokládané datum naskladnění 26.11.2017
 
 
 
 
 
171 Kč (249 Kč)
  / ks  
koupit
 

Publikace pro rodiče a děti atraktivní formou přibližuje plavání jako jeden z nejvšestrannějších a nejzdravějších sportů. Knihou symbolicky provází olympionik, mistr České republiky a jeden z nejlepších českých plavců současnosti Pavel Janeček. Vedle základů plavání, seznámení s jednotlivými plaveckými styly, obsahuje i zajímavé příběhy a vyprávění.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Plaveme s Pavlem - Kniha o plavání s olympionikem Pavlem Janečkem pro rodiče a děti + DVD do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Plaveme s Pavlem - Kniha o plavání s olympionikem Pavlem Janečkem pro rodiče a děti + DVD.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Plaveme s Pavlem - Kniha o plavání s olympionikem Pavlem Janečkem pro rodiče a děti + DVD (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Plaveme s Pavlem - Kniha o plavání s olympionikem Pavlem Janečkem pro rodiče a děti + DVD bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 
Knihkupectví / PŘIPRAVUJEME / Plaveme s Pavlem - Kniha o plavání s olympionikem Pavlem Janečkem pro rodiče a děti + DVD