Plaveme s Pavlem - Kniha o plavání s olympionikem Pavlem Janečkem pro rodiče a děti + DVD

Kód: 7376478

Úplný název:

Plaveme s Pavlem - Kniha o plavání s olympionikem Pavlem Janečkem pro rodiče a děti + DVD (Kučík Vladislav): Kniha o plavání pro rodiče a děti

Autor a popis:

Kučík Vladislav, Olympia, 72 stran, jazyk - čeština, 2018

Dostupnost:

Připravujeme
 
Lze objednat po naskladnění zboží, pro sledování použijte funkci Hlídací pes.
Předpokládané datum naskladnění 29.4.2018
 
 
 
 
 
141 Kč (199 Kč)
  / ks  
koupit
 

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy ČR rozhodlo o tom, že se plavání stává povinným předmětem školní výuky na 1. stupni českých základních škol. Tato populárně metodická publikace je určena dětem i jejich rodičům, ale i učitelům tělesné výchovy a plavání. Čtenáře knihou symbolicky provází olympionik, mistr České republiky a jeden z nejlepších českých plavců současnosti Pavel Janeček, který seznámí čtenáře se základy plavání, jednotlivými plaveckými styly a i správnými plaveckými návyky.
Vedle fotografií jednoho z nejlepších českých reportážních fotografů Petra Novotného ji provází i „žabáček Pavlík“ výtvarnice Míly Prokůpkové.
Součástí je i DVD, které vzniklo ve spolupráci Nakladatelství Olympia a firmy B.O.C.


 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Plaveme s Pavlem - Kniha o plavání s olympionikem Pavlem Janečkem pro rodiče a děti + DVD do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Plaveme s Pavlem - Kniha o plavání s olympionikem Pavlem Janečkem pro rodiče a děti + DVD.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Plaveme s Pavlem - Kniha o plavání s olympionikem Pavlem Janečkem pro rodiče a děti + DVD (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Plaveme s Pavlem - Kniha o plavání s olympionikem Pavlem Janečkem pro rodiče a děti + DVD bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 
Knihkupectví / PŘIPRAVUJEME / Plaveme s Pavlem - Kniha o plavání s olympionikem Pavlem Janečkem pro rodiče a děti + DVD