Playground

Kód: 7491879

Úplný název:

Playground (Kepler Lars): Co se stane během těch vzácných vteřin, kdy se zastaví srdce?

Autor a popis:

Kepler Lars, Host, 439 stran, jazyk - čeština, 2017

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
172 Kč (239 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 23.2.2018 dopoledne. 
 

Co se stane během těch vzácných vteřin, kdy se zastaví srdce?

Jasmin Pascalová-Andersonová má hodnost poručíka švédské armády. Během mise NATO v severním Kosovu se její jednotka ocitne v boji. Jasmin ztratí dva ze svých mužů a sama je těžce zraněna. Na celou minutu a čtyřicet vteřin se jí zastaví srdce, potom je však přivedena k životu. Po probuzení mluví o své zkušenosti z klinické smrti: ocitla se v tajemném přístavním městě, jež představuje přechod mezi životem a smrtí a v němž panuje krutý a nespravedlivý systém. Jasmin je ze svých zážitků zmatená a rozrušená. Co se stalo během těch vzácných vteřin, kdy se jí zastavilo srdce? A jak se jí podařilo překonat nástrahy města a vrátit se do života?

Jasmin se ve Stockholmu léčí z posttraumatického stresového syndromu, opustí armádu a snaží se vést poklidný život. Až do dne, kdy jí vážná dopravní nehoda opět obrátí svět vzhůru nohama. Lékaři v nemocnici operují Jasminina syna, aby mu zachránili život. Během operace mu však musejí na okamžik zastavit srdce.

Nikdo neví, kolik pravdy je na příbězích těch, kteří se navrátili z blízkosti smrti. Ale Jasmin nemůže riskovat. Ví, že si její syn sám neporadí a nevrátí se. Kruté přístavní město plné násilí je nebezpečné místo. A ze všeho nejnebezpečnější je hřiště…

 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Playground do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Playground.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Playground (hodnotilo 1 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Playground bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Playground doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Detektivky, krimi