Pleteme květinové čtverce a jiné tvary - 75 vzorů (přehozy, přikrývky, módní doplňky)

Kód: 7359382

Úplný název:

Pleteme květinové čtverce a jiné tvary - 75 vzorů (přehozy, přikrývky, módní doplňky) (Stanfieldová Lesley): 75 vzoru

Autor a popis:

Stanfieldová Lesley, Metafora, 128 stran, jazyk - čeština, 2013

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
104 Kč (149 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 27.11.2017 dopoledne. 
 

Pletete a nebojíte se experimentovat? Tak neváhejte… Kouzelná pokladnice pletených vzorů s květinovými motivy inspiruje každého k odvážným kreacím. Najdete tu vše, počínaje jednoduchými vzory pletenými diagonálně a konče geometrickými tvary pletenými v kruhových řadách. Při tvorbě jednotlivých modelů vystřídáte nejrůznější techniky, jako je např. vícebarevné pletení, plastické nebo krajkové vzory. Metody, které ovládáte, si určitě procvičíte k dokonalosti a navíc se naučíte i nové prvky. Knihu ocení zejména ti milovníci pletení, kteří jsou neustále v pohybu. Stačí si jen sbalit nezbytné potřeby pro několik modelů a můžete plést při dojíždění do práce nebo na návštěvě u přátel. Až zhotovíte jednotlivé díly, celý výrobek ve volné chvíli rychle dokončíte. Publikace obsahuje podrobný popis postupů pro všechny vzory včetně přehledných schémat u komplikovanějších modelů. Ty, kteří potřebují oprášit nebo vybrousit pletařské dovednosti, určitě potěší přehledná kapitola o technikách pletení a háčkování. Pasáž o kreativních projektech má za cíl podnítit vaši fantazii, jak jednotlivé díly použít a kombinovat.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Pleteme květinové čtverce a jiné tvary - 75 vzorů (přehozy, přikrývky, módní doplňky) do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Pleteme květinové čtverce a jiné tvary - 75 vzorů (přehozy, přikrývky, módní doplňky).
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Pleteme květinové čtverce a jiné tvary - 75 vzorů (přehozy, přikrývky, módní doplňky) (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Pleteme květinové čtverce a jiné tvary - 75 vzorů (přehozy, přikrývky, módní doplňky) bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Pleteme květinové čtverce a jiné tvary - 75 vzorů (přehozy, přikrývky, módní doplňky) doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Zdraví

 
Knihkupectví / Zdraví / Pleteme květinové čtverce a jiné tvary - 75 vzorů (přehozy, přikrývky, módní doplňky)