Pleteme na rukách a prstech - 35 skvělých modelů do nového šatníku a pro váš domov

Kód: 7391230

Úplný název:

Pleteme na rukách a prstech - 35 skvělých modelů do nového šatníku a pro váš domov (Struttová Laura): 35 skvelých modelu do nového šatníku a pro váš domov

Autor a popis:

Struttová Laura, SLOVART, 112 stran, jazyk - čeština, 2015

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
239 Kč (299 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 27.9.2017 dopoledne. 
 

Slyšeli jste už o pletení na rukou nebo na prstech? Zapomeňte na jehlice a užívejte si výhody tohoto pletení, jimiž jsou jednoduchost a hlavně rychlost. Polštáře, přehozy, stínítko na lampu, prostírání nebo košíčky na oživení domova, výrazně strukturované šátky, šály, plédy, bolerka, náhrdelníky, náramky či brože. Autorka Laura Struttová vám předvede, jak zvládnout obvyklé vzory a techniky pouze rukama a prsty.
Fotografie a návody vás krok za krokem provedou všemi dovednostmi od jednoduchého očka hladce až k perličkovému vzoru, naučíte se rozšiřovat i ujímat, uplést copánek a pracovat s více prameny najednou. Není divu, že pletení na rukou a prstech vzbuzuje takový zájem, když vám během hodinky či odpoledne umožní dosáhnout tak pozoruhodných výsledků.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Pleteme na rukách a prstech - 35 skvělých modelů do nového šatníku a pro váš domov do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Pleteme na rukách a prstech - 35 skvělých modelů do nového šatníku a pro váš domov.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Pleteme na rukách a prstech - 35 skvělých modelů do nového šatníku a pro váš domov (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Pleteme na rukách a prstech - 35 skvělých modelů do nového šatníku a pro váš domov bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Pleteme na rukách a prstech - 35 skvělých modelů do nového šatníku a pro váš domov doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Zdraví

 
Knihkupectví / Zdraví / Pleteme na rukách a prstech - 35 skvělých modelů do nového šatníku a pro váš domov