Pletené šály z celého světa - Různé styly, vzory, techniky a provedení

Kód: 7359493

Úplný název:

Pletené šály z celého světa - Různé styly, vzory, techniky a provedení (Cornellová Kari): Různé styly, vzory, techniky a provedení

Autor a popis:

Cornellová Kari, Metafora, 144 stran, jazyk - čeština, 2016

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
251 Kč (349 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 24.1.2018 dopoledne. 
 

Různorové vzory, techniky, styly a provedené pletených šál Upleťme si šály ze všech koutů světa! Ať se podíváte kamkoli, všude narazíte na úžasné inspirativní vzory. Proč bychom měli mít stále stejné nudné šály, jaké má každý, koho potkáváme? Pořiďme si místo toho modely pocházející například z Norska, Švédska, Islandu, Skotska nebo Estonska. Najdete tady vzory pro překrásné krajkové šály, pro šály dvoubarevné i vzorované. Přinášejí vám je mistrné návrhářky a pletařky: Nancy Bushová, Lily Chinová, Donna Druchunasová, Teva Durhamová, Candace Eisner Stricková, Melissa Leapmanová, Lucy Neatbyová a další. Donna Druchunasová vás pozve i na krátký výlet do historie pletení šál. Aby se dílo podařilo, s tím vám pomohou srozumitelné návody, barevné nákresy a fotografie. Tuhle knihu – a tyhle nádherné originální šály – prostě musíte mít.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Pletené šály z celého světa - Různé styly, vzory, techniky a provedení do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Pletené šály z celého světa - Různé styly, vzory, techniky a provedení.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Pletené šály z celého světa - Různé styly, vzory, techniky a provedení (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Pletené šály z celého světa - Různé styly, vzory, techniky a provedení bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Pletené šály z celého světa - Různé styly, vzory, techniky a provedení doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Pro muže

 
Knihkupectví / Hobby a domácnost / Pro muže / Pletené šály z celého světa - Různé styly, vzory, techniky a provedení